Rostoucí objem dluhu průmyslově vyspělých zemí podněcuje čím dál tím větší počet investorů k tomu, aby na trzích s deriváty vsadili na fakt, že vlády v rozvinutých zemích nebudou schopny splácet svůj dluh.
Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně klientům Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.
V rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi.
Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více