Hledání v měnách
select

select
select

select
select
select


Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria Online nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené instrumenty
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,005327,03530,00
USD/EUR1,07961,07960,13
CZK/GBP31,205731,2732-0,42
CZK/CHF25,189025,2495-0,04
3MCZKD-2,7700-2,3000-6,13
10YCZKS1,37001,4000-11,61
10YUSDS2,36202,40200,29
Zpožděná data
24.3.2017 14:43:00

Pro online data klikněte ZDE
FOREX online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,005327,03530,00
CZK/USD25,002625,0526-0,14
CZK/CHF25,189025,2495-0,04
CZK/HUF0,08700,0873-0,31
CZK/PLN6,32116,3346-0,13
CZK/GBP31,205731,2732-0,42
RUB/CZK2,27602,2833-0,42
Zpožděná data
24.3.2017 14:43:00

Pro online data klikněte ZDE
FORWARD ONLINE 
select
24.3.2017 14:42:47
Další kurzy
Sazby Online - ČR
TermínNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ON0,0100,1605 614,29
TN-2,400-1,400-366,67
SW-5,170-3,110-0,19
2W0,0200,1300,00
1M-3,830-2,900-6,69
2M-3,020-2,560-11,03
3M-2,770-2,300-6,13
6M-1,630-1,310-3,82
9M-1,030-0,8700,00
1Y-1,000-0,8800,99
24.3.2017 14:32:57
Další sazby
Dluhopisy online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
ST. DLUHOP. 4,00/1799,95101,05
ST. DLUHOP. VAR/17100,35101,05
ST. DLUHOP. 0,00/17100,25100,68
ST. DLUHOP. 0,00/18100,39100,87
ST. DLUHOP. 0,85/18101,30101,77
ST. DLUHOP. 4,60/18107,02107,60
ST. DLUHOP. 5,00/19110,70111,04
ST. DLUHOP. 0,00/19100,26100,80
ST. DLUHOP. 1,50/19103,95104,30
ST. DLUHOP. 3,75/20112,55112,93
ST. DLUHOP. VAR/20101,15101,64
ST. DLUHOP. 3,85/21123,77124,69
ST. DLUHOP. 4,70/22123,77124,69
ST. DLUHOP. VAR/23107,35108,35
ST. DLUHOP. 0,45/23100,82100,02
ST. DLUHOP. 5,70/24136,16137,33
ST. DLUHOP. 2,40/25112,25112,95
ST. DLUHOP. 1,00/26100,10100,40
ST. DLUHOP. VAR/27103,26104,05
ST. DLUHOP. 2,50/28113,65114,95
ST. DLUHOP. 0,95/3095,6596,45
ST. DLUHOP. 4,20/36145,75147,25
ST. DLUHOP. 4,85/57163,15167,27
24.3.2017 14:09:09
Další ceny

  • 24.3.2017 14:41:10
EGP/USD
Nákup Prodej Změna (%) Denní max. Denní min.
18,0000 18,1000 -0,39 18,1500 18,0500
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus ZDE.
select
Jdi
Statistika
Aktuální hodnota 18,0000
Změna ceny od 52týd. max -1,6500
Změna ceny od 52týd. min 9,2750
Roční max 19,1250
Roční min 15,7000
Rozdíl cena vs. 30denní SMA 0,9593
Rozdíl cena vs. 60denní SMA 0,5874
Rozdíl cena vs. 200denní SMA 2,9908

 
Detail Graf 
Typ grafu
select
Období
select
Cenové pásmo
select
Klouzavý průměr 1
select
Klouzavý průměr 2
select
Analýza 1
select
Analýza 2
select
Analýza 3
select
Analýza 4
select