Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,50
KB-0,51
PKN73,273,221,41
Msft240,4240,43-2,37
Nokia4,0314,035-0,64
IBM143,18143,21-0,70
Daimler AG72,8672,880,70
PFE39,6839,690,86
12.05.2021 16:48:58
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 13.02.2014 9:58:48
DJ Stoxx 600 Basic Resources Open-End Zertifikat
Nejlepší nákup (EUR) Nejlepší nákup (EUR) Poslední obchod Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
42,02 42,44 39,60 1,17 0,49 3 960
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 30.09.2020
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano135,3095,00-29,79
AkumulovatKoupitAno135,30143,706,21
KoupitV reviziAno608,00545,00-10,36
KoupitV reviziAno820,80683,00-16,79
V revizi Ano283,00--
KoupitV reviziAno677,00715,005,61
KoupitV reviziAno75,3572,00-4,45
KoupitAkumulovat269,00259,00-3,72
V reviziAkumulovatAno14 600,00--
V revizi 80,80--
V reviziNepokrývánoAno592,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select