Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ613,5614,50,41
KB6906910,80
PKN76,2876,30,00
Msft-1,20
Nokia4,084,08650,64
IBM0,30
Daimler AG74,3574,370,50
PFE0,22
18.05.2021 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 12.05.2021 13:13:36
Incitec Pivot (IPL.F, Frankfurt)
Poslední obchod Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
1,51 3,36 0,05 2 265
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 30.09.2020
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano135,4095,00-29,84
AkumulovatKoupitAno135,40143,706,13
KoupitV reviziAno612,00545,00-10,95
KoupitV reviziAno853,00683,00-19,93
V revizi Ano284,00--
KoupitV reviziAno691,50715,003,40
KoupitV reviziAno77,0072,00-6,49
KoupitAkumulovat275,00259,00-5,82
V reviziAkumulovatAno14 740,00--
V revizi 83,10--
V reviziNepokrývánoAno604,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select