Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ609,56100,49
KB685685,50,51
PKN75,3475,361,84
Msft246,23246,391,37
Nokia4,02554,0282,25
IBM144,17144,50,23
Daimler AG72,8172,830,75
PFE40,240,230,25
14.05.2021 11:54:53
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 13.05.2021
Nomura Holdings Depository Receipt (NMR, NY Consolidated)
Závěr k 13.5.2021 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
5,32 3,50 0,18 618 721
Premarket14.05.2021 10:01:32
Poslední obchod Nákup / Prodej Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
- 5,10 5,49 - - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 30.09.2020
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano134,0095,00-29,10
AkumulovatKoupitAno134,00143,707,24
KoupitV reviziAno610,00545,00-10,66
KoupitV reviziAno832,40683,00-17,95
V revizi Ano283,00--
KoupitV reviziAno686,00715,004,23
KoupitV reviziAno76,2072,00-5,51
KoupitAkumulovat272,00259,00-4,78
V reviziAkumulovatAno14 560,00--
V revizi 82,60--
V reviziNepokrývánoAno597,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select