Moje portfolio
Oblíbené tituly
select
NameBest
buy
Best
sell
Change
(%)
ČEZ0.77
KB1.26
PKN105.45106.351.00
Msft-0.77
IBM-0.52
DCX70.9770.99-0.15
PFE2.01
15/12/2017 05:04:24
Indices online
AD index online
select
AD index online
Patria Direct
Patria DirectThings our clients appreciate most: A large and experienced team of professional brokers, customer care support, stable and secure trading platform, unique news and information service. Try our demo account and see for yourself.

Free services: Patria Plus news services, analytical reports, account opening and keeping, submitting and cancelling orders, FX conversions. Moreover, for active traders we also offer free real-time data and Investor Plus services.
 

  • 14/12/2017
NWR (NWRRbl.PR, Prague)
Close at 14.12.2017 Change (%) Change (CZK) Turnover (CZK)
0.07 0.00 0.00 0
R - Real-Time data z pražské burzy ZDARMA pro registrované uživatele Přihlásit.
C - Close phase, O - Open phase, A - Auction, V - Volatility break, H - Halted

 
Opinions

News NWR

Media monitoring
Projev na 4. schůzi Poslanecké sněmovny dne 12. 12. 2017 k návrhu na zřízení vyšetřovací komise k OKD Děkuju, pane místopředsedo. Vážené poslankyně, vážení poslanci, milá veřejnosti, dovolte mi, abych uvedl návrh na zřízení Vyšetřovací komise k OKD, který vám byl předložen jako sněmovní dokument číslo 46 a rozeslán dne 6.
Sociální demokraté podpoří ve Sněmovně vznik vyšetřovací komise k privatizaci těžební firmy OKD a vyšlou do ní končícího ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka.
Okolnostmi privatizace těžební společnosti OKD se bude zabývat sněmovní vyšetřovací komise. Poslanci ji z iniciativy Pirátů založili dnes. Plénum ještě musí komisi naplnit členy, což by se mělo stát v pátek, a zvolit jejího předsedu.
Tématem OKD se zabýval na svém webu FSFinalWord.cz americký novinář žijící v Česku Erik Best. "Bohuslav Sobotka 1. září u pražského soudu svědčil, že Evropská komise potvrdila, že akcie OKD byly prodány za tržní cenu.
Michael Jasanský vysvětloval podnikání detektivům * Policie chce mít do března v kauze "tunelu" jasno PRAHA Už v březnu příštího roku může být jasno v kauze údajného tunelování OKD, která sahá do nejvyšších pater českého byznysu.
Bakalův klíčový manažer Michael Jasanský zamířil na policii, aby vysvětlil své podnikání detektivům. Uvádějí to alespoň Lidové noviny. Policie tak podle všeho finišuje s prověřováním případu dolů, které Zdeněk Bakala ovládl.
Soudní písemnosti, včetně předvolání k jednání, doručované společnosti NWR byly sice anglickým soudem zaevidovány jako přijaté, ale fyzicky nejsou k nalezení.
Reorganizační plán předpokládá, že doly a provozní majetek firmy přejdou do nové společnosti OKD Nástupnická, jejíchž 100 procent akcií za asi 80 milionů korun získá státní podnik Prisko.