Moje portfolio
Oblíbené tituly
select
NameBest
buy
Best
sell
Change
(%)
ČEZ0.93
KB-0.72
PKN-0.34
Msft77.4377.44-0.28
IBM146.47146.49-0.23
DCX68.9268.930.82
PFE35.8835.89-0.25
17/10/2017 16:58:58
Indices online
AD index online
select
AD index online
Patria Direct
Patria DirectThings our clients appreciate most: A large and experienced team of professional brokers, customer care support, stable and secure trading platform, unique news and information service. Try our demo account and see for yourself.

Free services: Patria Plus news services, analytical reports, account opening and keeping, submitting and cancelling orders, FX conversions. Moreover, for active traders we also offer free real-time data and Investor Plus services.
 

  • 04/05/2016 16:25:17
NWR (NWRRbl.PR, Prague)
Last trade Change (%) Change (CZK) Turnover (CZK)
0.07 0.00 0.00 0
R - Real-Time data z pražské burzy ZDARMA pro registrované uživatele Přihlásit.
C - Close phase, O - Open phase, A - Auction, V - Volatility break, H - Halted

 
Opinions

News NWR

Media monitoring
Rozhovor s Andrejem Babišem vznikal dva dny předtím, než slovenský ústavní soud zrušil verdikt, podle nějž šéf hnutí ANO vědomě nespolupracoval s StB.
Zdeněk Bakala by měl spolu s NWR podle žaloby vrátit věřitelům celkem 24,5 miliardy korun, kterými se bezdůvodně obohatil. Foto: Profimedia Bývalý spolumajitel těžební firmy OKD, finančník Zdeněk Bakala, odmítá tvrzení žaloby, kterou na něj a firmu NWR podalo už loni koncem roku vedení krachující ostravské společnosti.
Jiří CHUM, moderátor: Poslanci dnes budou řešit na mimořádné schůzi spor o lithium. KSČM, hnutí ANO a SPD vadí memorandum, které nedávno podepsal s australskou těžební skupinou EMH ministr průmyslu Jiří Havlíček z ČSSD.
n Rozhovor s Andrejem Babišem vznikal dva dny předtím, než slovenský ústavní soud zrušil verdikt, podle nějž šéf hnutí ANO vědomě nespolupracoval s StB.
Devět hodin trvala v pondělí ve Sněmovně - a navíc čtyři dny před volbami - debata o lithiu a jeho budoucí těžbě v Krušných horách. Ostré kritice za memorandum uzavřené s Australany čelil ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček (ČSSD).
Luboš Xaver VESELÝ, moderátor: Na Frekvenci 1 právě teď začíná Press klub a naším dnešním hostem je předseda hnutí ANO pan Andrej Babiš. Dobrý den, pane Babiši.
PRAHA Peníze, které mají z cínoveckých svahů pomoci vykutat cenné lithium, do Česka přitékají ze všech koutů světa. A není vůbec snadné odhalit, kdo za nimi stojí.
Soudkyně trestní kauzy spojené s privatizací OKD Iva Fialová odhaduje, že rozsudek by mohla vynést v lednu. V pátek chtěla vyslechnout další čtyři svědky, k soudu se však dostavili jen dva.