Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ611611,51,07
KB679680-0,15
PKN72,6472,720,72
Msft243,33243,6-1,08
Nokia4,0574,05950,06
IBM143,6144,220,00
Daimler AG72,7272,740,51
PFE39,3839,40,10
12.05.2021 15:17:53
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 12.05.2021 8:19:00
Prospect Capital Corp. (PSEC.F, Frankfurt)
Poslední obchod Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
6,55 -3,54 -0,24 13 090
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 30.09.2020
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano134,2095,00-29,21
AkumulovatKoupitAno134,20143,707,08
KoupitV reviziAno611,50545,00-10,87
KoupitV reviziAno818,40683,00-16,54
V revizi Ano284,00--
KoupitV reviziAno679,50715,005,22
KoupitV reviziAno75,3072,00-4,38
KoupitAkumulovat269,00259,00-3,72
V reviziAkumulovatAno14 620,00--
V revizi 80,70--
V reviziNepokrývánoAno591,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select