Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN41,9342,09-0,19
Msft0,62
Nokia3,58853,6-0,14
IBM0,21
Daimler AG48,1948,211,03
PFE2,00
24.10.2020 1:38:55
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 23.10.2020
VIDIS (VDS.WA, Warsaw)
Závěr k 23.10.2020 Změna (%) Změna (PLN) Objem obchodů (PLN)
4,00 2,56 0,10 8
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství VIDIS

Monitoring médií
To, co doopravdy děláme, když nás stát k něčemu vyzve, závisí podle vědy na síti se zhruba padesáti uzly. Česká vláda se nás zatím snaží oslovovat pouze prostřednictvím šesti z nich: zdroje, možnosti, překážky, náklady, opatření a tresty.
Kybernetika filosof Jan Romportl: Sociální sítě ohrožují naše děti, naši demokracii a v době koronaviru i naše životy – tvrdí v dokumentu Sociální dilema stejní lidé, kteří před lety stáli u vzniku těchto sítí, bývalí vysoce postavení zaměstnanci Googlu či Facebooku.
Komentář Petera Leloviče: Vláda mluví s občany špatně. Tato věta se v posledních měsících opakuje snad ve všech hodnoceních, která se zabývají současným stavem.
Základní školy jsou sice zavřené, do některých ale mohou stále docházet děti zdravotníků, policistů nebo sociálních pracovníků. Takhle to vypadá v jedné takové škole v pražských Košířích.
Přesně za dva týdny skončí volby prezidenta USA. Víc než třicet milionů Američanů už svůj hlas odevzdalo, to je víc než pětina celkového počtu voličů z roku 2016.
ROZHOVOR Historik zpovídá spisovatele. Na tom by nebylo nic až tak divného, netradiční je, že ani jeden není z Prahy. Už jsme si tak nějak zvykli, že média loví takřka výhradně – a hlavně v oblasti kultury – v metropolitních vodách, až to pomalu vypadá, že mimo Prahu se nic neděje.
Mladá fronta Dnes: STUDIUM VE VESELÍ NAD MORAVOU
Obchodní akademie a Střední odborné učiliště ve Veselí nad Moravou i v dalším školním roce otevírá perspektivní obory. Nezáleží na tom, jestli se vidíš na vysoké škole, nebo chceš po střední rovnou začít vydělávat, naše škola tě nejen teoreticky, ale hlavně prakticky připraví na tvou budoucnost.
blog.iDNES.cz: Autorita. Přirozeně.
Taková ta věc, díky které vás ostatní lidi poslouchají a v lepším případě i následují. Dá se koupit, získat z titulu společenské pozice nebo vysloužit.