Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ6186191,14
KB693,5694,50,29
PKN76,776,720,39
Msft246,5246,990,80
Nokia4,12754,1311,52
IBM145,111470,01
Daimler AG75,4275,431,48
PFE40,140,220,22
18.05.2021 12:17:58
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 17.05.2021
WSFS Financial (WSFS.O, NASDAQ Cons)
Závěr k 17.5.2021 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
53,69 0,75 0,40 157 123
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 30.09.2020
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano134,5095,00-29,37
AkumulovatKoupitAno134,50143,706,84
KoupitV reviziAno619,00545,00-11,95
KoupitV reviziAno868,00683,00-21,31
V revizi Ano283,00--
KoupitV reviziAno693,50715,003,10
KoupitV reviziAno77,7072,00-7,34
KoupitAkumulovat276,00259,00-6,16
V reviziAkumulovatAno14 720,00--
V revizi 83,10--
V reviziNepokrývánoAno612,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select