Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria Online nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN103,55104,250,48
Msft65,7865,790,47
IBM174,04174,060,06
DCX69,3369,35-4,19
PFE34,3434,350,04
30.3.2017 20:26:42
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Altria72,2372,24-0,99
Apple143,94143,95-0,12
BoA23,9423,952,55
Boeing178,02178,060,22
Citigroup60,7860,792,37
CETV USA3,053,101,64
Coca Cola42,5142,520,22
Exxon82,9282,931,11
Facebook142,38142,40-0,17
Ford11,6611,67-0,09
GE29,9329,940,86
GM35,4535,46-0,23
IBM174,04174,060,06
Microsoft65,7865,790,47
30.3.2017 20:26:51
Indexy online
 

Doporučení - Akcie
Patria Finance je největší obchodníkem s akciemi na pražské burze a poskytuje svým klientům spolu s mateřskou KBC Securities kvalitní analytický servis, jehož součástí  jsou investiční doporučení na konkrétní akciové tituly. Aktuální doporučení obou společností naleznete na této stránce, růstový potenciál je rozdíl mezi stanovenou férovou cenou a aktuální tržní cenou akcie.

Prosíme uživatele stránek www.patria.cz, aby si pečlivě pročetli Investiční disclaimer obsahující důležitá upozornění pro investory.
Monitoring investičních doporučení
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Odeslat
Název CPSpolečnostNové doporučeníPředchozí doporučeníCílová cena 
AdidasAlphaValueProdatProdat141,00 EUR
American RailcarLongbowNeutralNeutral-USD
Beiersdorf AGAlphaValueRedukovatRedukovat89,30 EUR
BMWAlphaValueRedukovatRedukovat77,50 EUR
BPAlphaValueAdd Add 498,00 GBP
CommerzbankAlphaValueAdd Add 9,24 EUR
DaimlerAlphaValueRedukovatRedukovat66,10 EUR
Deutsche BorseBarclaysOverweightSuspended co...95,00 EUR
Deutsche BorseAlphaValueRedukovatRedukovat80,10 EUR
Deutsche TelekomAlphaValueRedukovatRedukovat16,90 EUR
EngieAlphaValueAdd Add 14,00 EUR
HeidelbgCementAlphaValueRedukovatRedukovat93,10 EUR
K SAlphaValueAdd Add 23,80 EUR
Linde AGMorningstar, IncDržetDržet-EUR
Linde AGAlphaValueAdd Add 162,00 EUR
L'OrealAlphaValueRedukovatRedukovat178,00 EUR
Munich ReAlphaValueAdd Add 192,00 EUR
OMVAlphaValueProdatProdat32,60 EUR
Pernod-Ricard SAAlphaValueAdd Add 118,00 EUR
SBM OffshoreAlphaValueRedukovatRedukovat13,40 EUR
Siemens AGAlphaValueRedukovatRedukovat126,00 EUR
Total SAAlphaValueRedukovatRedukovat43,10 EUR
VolkswagenBerenbergProdatProdat100,00 EUR
VolkswagenAlphaValueProdatProdat122,00 EUR
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 17.3.2017
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
ProdatProdatAno76,8547,80-37,80
RedukovatV reviziAno439,00395,00-10,02
AkumulovatKoupitAno832,40716,03-13,98
V reviziProdatAno108,80--
ProdatDržet5,156,0016,50
RedukovatKoupitAno946,80820,00-13,39
Koupit Ano85,3083,00-2,70
KoupitKoupit282,50286,001,24
AkumulovatAkumulovatAno820,00800,00-2,44
DržetDržetAno13 500,0011 850,00-12,22
KoupitV reviziAno226,00223,00-1,33
DržetDržetAno609,10499,87-17,93
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:25,00%16,67%16,67%
Dop. smlouva s emitentem:0,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select
KBC - Investiční doporučení - CEE 
select
Poslední aktualizace: 21.8.2013
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
Koupit 24,0015,78-34,25
DržetProdat14,608,67-40,62
DržetKoupit1 340,00490,00-63,43
DržetDržet349,5092,00-73,68
DržetProdat53,4041,50-22,28
ProdatDržet78,2582,805,81
DržetProdat6,524,60-29,45
DržetDržet134,90168,1024,61
KoupitKoupit923,00325,00-64,79
ProdatProdat6,840,08-98,83
Prodat 74,20104,3640,65
KoupitProdat383,55393,602,62
KoupitDržet246,0053,67-78,18
KoupitKoupit230,9080,00-65,35
DržetDržet226,00250,0010,62
DržetKoupit223,0050,00-77,58
Koupit 72,9897,0032,91
KoupitKoupit24,1518,90-21,74
DržetKoupit439,001 030,00134,62
ProdatProdat70,0026,80-61,71
KoupitKoupit5,606,6418,57
KoupitKoupit73,20121,7066,26
KoupitDržet832,401 010,0021,34
ProdatProdat32,0038,0018,75
Koupit 1,434,16190,91
KoupitDržet8,559,6512,87
DržetDržet44,3937,77-14,91
ProdatProdat55,1331,50-42,86
DržetDržet1,782,7353,54
KoupitProdat172,90103,40-40,20
ProdatKoupit4,973,90-21,53
ProdatKoupit398,00121,70-69,42
DržetProdat119,35172,5044,53
Koupit 946,804 019,00324,48
DržetDržet1,921,25-34,90
KoupitDržet6 748,005 500,00-18,49
DržetDržet485,00380,00-21,65
ProdatDržet20 215,0014 900,00-26,29
KoupitKoupit4,605,3516,30
DržetProdat282,50398,0040,88
KoupitKoupit37,5234,00-9,38
ProdatDržet4,626,3036,36
KoupitKoupit8 248,004 626,00-43,91
Koupit 94,86113,2019,33
KoupitDržet470,00445,00-5,32
Not ratedProdat5,19--
KoupitKoupit0,300,5271,05
ProdatDržet5,974,80-19,60
ProdatDržet104,2545,00-56,83
KoupitKoupit32,4541,4027,58
ProdatProdat8,250,40-95,15
DržetProdat11,4018,4261,58
Koupit 35,79395,301004,50
Držet 21,1144,90112,75
DržetKoupit1,541,05-31,82
DržetDržet11,214,69-58,16
ProdatDržet7,3419,50165,67
ProdatProdat226,00134,50-40,49
KoupitDržet3,321,50-54,82
select
KBC - Investiční doporučení - Svět 
Poslední aktualizace: 28.3.2017
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
DržetDržet35,1730,50-13,27
KoupitKoupit11,6015,5033,62
DržetKoupit146,20119,00-18,60
DržetDržet4,795,208,56
KoupitKoupit36,6246,5026,98
AkumulovatAkumulovat4,584,00-12,68
AkumulovatAkumulovat77,3380,003,45
DržetDržet14,7013,50-8,16
KoupitKoupit12,2413,5010,34
Akumulovat 52,7323,00-56,38
KoupitKoupit4,975,5010,60
DržetDržet93,4485,00-9,03
DržetDržet46,0025,00-45,65
KoupitKoupit130,8058,00-55,66
DržetAkumulovat2,462,40-2,40
DržetKoupit43,7246,005,23
Akumulovat 49,0931,50-35,83
DržetDržet13,0018,0038,46
Držet 45,3234,00-24,97
KoupitKoupit7,5010,5040,00
AkumulovatAkumulovat35,9939,008,38
KoupitKoupit7,5910,5038,39
DržetDržet14,6017,0016,44
KoupitKoupit81,1280,00-1,38
DržetDržet85,0660,00-29,46
Akumulovat 52,1340,00-23,27
DržetDržet3,5310,00183,69
DržetKoupit7,077,00-0,99
KoupitKoupit73,9043,50-41,14
Koupit 79,4545,00-43,36
KoupitKoupit0,141,00635,29
AkumulovatAkumulovat32,4037,0014,20
AkumulovatAkumulovat63,7257,00-10,55
AkumulovatKoupit12,403,40-72,58
AkumulovatKoupit82,2784,002,10
AkumulovatAkumulovat121,9453,50-56,13
DržetDržet20,1036,0079,10
DržetDržet45,2025,00-44,69
RedukovatProdat0,180,209,29
Držet 70,8565,00-8,26
AkumulovatAkumulovat4,414,808,92
DržetDržet29,4632,008,62
AkumulovatKoupit54,0460,0011,03
KoupitKoupit25,6420,00-22,00
KoupitKoupit7,228,0010,80
DržetDržet17,2916,40-5,15
DržetKoupit160,00195,0021,88
KoupitKoupit26,9029,007,81
AkumulovatRedukovat-85,00-
KoupitKoupit15,3517,5014,01
KoupitDržet62,5968,509,44
DržetAkumulovat114,10110,00-3,59
Držet 6,1210,0063,40
DržetAkumulovat55,5952,00-6,46
AkumulovatAkumulovat164,2560,00-63,47
DržetDržet37,2334,00-8,66
DržetDržet3,024,0032,45
KoupitKoupit64,7034,00-47,45
AkumulovatAkumulovat72,3637,00-48,87
DržetDržet53,3850,00-6,33
Držet 53,5137,00-30,85
AkumulovatAkumulovat22,5527,5021,95
RedukovatRedukovat40,7044,008,12
AkumulovatAkumulovat38,6216,00-58,57
Kalkulovaná doporučení - Svět
Poslední aktualizace: 30.3.2017
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
500-
386118,80
34689,27
338205,25
337159,46
32561,11
31748,20
316197,25
311227,62
30964,76
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
-250-
-18015,88
-13810,22
-11672,63
-9046,89
-8522,08
-7529,44
-733,50
-7128,00
-6794,48
Kalkulované doporučení je konstruováno z aktuálního doporučení globálních i lokálních investičních bank jako nevážený aritmetický průměr těchto konkrétních doporučení, přičemž doporučení "strong buy" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu 1000 a doporučení "strong sell" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu -1000. Cílová cena je kalkulována rovněž neváženým aritmetickým průměrem z aktuálních doporučení zmíněných investičních bank. Za aktuální doporučení považujeme takové, které stále platí (nebylo bankou aktualizováno) a není starší více než 3 měsíce. Sledujeme tituly z indexu DJIA, DJ Stoxx 50, Nasdaq, S&P500, DAX, CAC40 a FTSE. Aktualizace 1x denně.

Růstový potenciál ČR
Růstový potenciál