Hledat v článcích
Patria Online Blog

Blogujeme o tom, co se děje na našem portále a o tom co se děje v našem bezprostředním okolí.

Informuje o novinkách co jsme změnili, aby naši čtenáři měli možnost se podrobně seznámit s úpravami na portále a držet s nimi krok.Detail - články
Změny na portále Patria Online v roce 2015

Změny na portále Patria Online v roce 2015

15.1.2016 17:00
Autor: Pavel Petr, Patria Online

Rok 2015 byl pro náš portál rokem malých změn, které by měly být předzvěstí dalších větších úprav, které se chystají do roku 2016. Rok 2015 byl i relativně abnormálním rokem z pohledu vývoje návštěvnosti Vás – našich čtenářů. Objem návštěv byl zejména ovlivněn řeckou ságou zhruba v polovině roku.

 zmeny-1

Twitter
V oblasti rozvoje se nám povedlo úspěšně propojit naše horké zprávy s Twitterem (náš profil na Twitteru). Jak jste si během roku mohli všimnout, u některých zpráv se začal objevovat symbol této populární sítě. To znamená, že stejnou zprávu najdete i na našem Twitter profilu.

Obecně jsme nastavili naše profily na dvou hlavních sociálních sítích – Facebook a Twitter. Ti z vás, kteří mají rádi Twitter mohou Patrii sledovat i zde a být tak v obraze co se děje na trhu, právě když nesedí u svých obchodních stanic. Právě před pár dny jsme oslavili metu 1 000 followers a je to tak pro nás znamení, že naše počínání má smysl. Každý měsíc roste počet lidí, kteří využívají právě Twitter pro sledování aktualit z finančních trhů a my z toho máme radost.

Facebook
Na Facebooku jsme zapracovali a připravili pro vás vizuálně důstojnou podobu naší firemní stránky, na které najdete pravidelně updaty v podobě zajímavých článků, jak od našich interních, tak externích přispěvatelů. Jak nadčasová témata, tak vysloveně horké zprávy z oblasti makra nebo firemních výsledkových sezón. V ranních až dopoledních hodinách můžete najít na Facebook stránce denní výhled, který shrnuje to absolutně nedůležitější, co se očekává ten daný den.

zmeny-2

Na sociální sítě jsme se snažili upozornit na naší domácí stránce patria.cz a umístili jsme odkazy na používané sociální sítě do pravého vedlejšího sloupce. Najdete tam jak Facebook, Twitter ale i odkaz na technologii RSS.

zmeny-3
RSS
RSS vám prostřednictvím vašeho Outlooku nebo jiného software schopného číst RSS kanály doručí veškeré zpravodajství na portále patria.cz. Detailní informace o tom jak používat RSS najdete na specializované stránce na našem webu.

Dalším detailem, kterého jste si mohli všimnout je výrazné omlazení naší fotobanky jak ilustračních obrázků, tak obrázků jednoznačně orientovaných na určité téma. Naše banka tak již čítá odhadem přes dva tisíce snímků.

Fotobanka
Doufáme, že pro vás tyto drobné změny byly k dobrému a již dnes můžeme slíbit, že máme připraveny další změny, které by měly usnadnit Vaši orientaci na portále, zvýšit jeho čitelnost a vzhled.

To byly hlavní viditelné změny pro uživatele v roce 2015. Slangově řečeno „pod kapotou“ jsme se věnovali vylepšování systému pro správu jednotlivých zpráv tak, aby bylo ovládání co nejintuitivnější a všechny zprávy k vám doputovaly co nejrychleji.

Za tým Patria Online

Pavel PetrNa tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.

Všechny články autora
Novinky v používání portálu Patria Online
27.1.2016 17:00
Přečteno: 932x

Změny na portále Patria Online v roce 2015
15.1.2016 17:00
Přečteno: 626x

Nejčtenější články
Novinky v používání portálu Patria Online
27.1.2016 17:00
Přečteno: 932x

Změny na portále Patria Online v roce 2015
15.1.2016 17:00
Přečteno: 626x

Blog: Inflace vs. akcie
19.11.2012 11:05
Přečteno: 1x

Dezinflací ven z krize?!
27.6.2012 17:57
Přečteno: 1x

Nejčtenější autoři
Přečteno: 1558x

Tomáš Raputa
Přečteno: 4x

David Bíža
Přečteno: 1x

Josef Lukáč
Přečteno: 1x

Právě diskutujete