Hledat ve warrantech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Anglo9,689,68-1,28
Barclays1,681,680,30
BHP11,6211,63-0,47
BP4,504,50-0,22
GSK16,4316,44-0,27
HSBC5,795,790,07
Lloyds,55,55-2,86
M&S3,313,313,11
STOCK1,541,55-3,74
Tesco1,831,831,67
30.9.2016 18:38:32
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,013027,02800,00
CZK/USD24,026024,04400,00
USD/EUR1,12401,12440,00
JPY/USD101,3200101,36000,00
USD/GBP1,29751,29820,00
HUF/EUR307,7062308,62530,00
PLN/EUR4,29224,29860,00
Zpožděná data
1.10.2016 1:39:00


NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN DE000CM5QLP1 Poměr 0,01
RIC DECM5QLP.EW Poslední obchodní den 30.12.2099
WKN CM5QLP Realizační cena 953,67 USD
Typ warrantu Call Break-even hranice 5 427,27 USD
Styl warrantu Časová hodnota 34,71 EUR
Emitent COMMERZBANK Páka -
Splatnost - Vnitřní hodnota 0,00 EUR
Poslední obchod - Spread abs. 0,01 EUR
Datum posledního obchodu 24.1.2013 11:55 Spread (%) 0,05 %
Páka -
Omega - efektivní páka -
Podkladové aktivum
Název NASDAQ 100
Typ Index
ISIN US6311011026
WKN A0AE1X
Poslední obchod/hodnota -
Datum posledního obchodu/hodnoty -
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP