Hledat ve warrantech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Anglo10,7013,14-0,71
Barclays2,102,280,83
BHP11,7512,250,37
BP4,504,680,98
GSK15,5315,85-2,06
HSBC6,306,50-0,06
Lloyds,64,680,69
M&S3,163,720,27
STOCK1,761,761,88
Tesco1,711,881,58
26.4.2017 19:15:00
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR26,866026,91600,17
CZK/USD24,628924,6789-0,06
USD/EUR1,09071,09080,03
JPY/USD111,2330111,24200,14
USD/GBP1,28481,28490,03
HUF/EUR312,2674312,7897-0,01
PLN/EUR4,22604,22770,04
Zpožděná data
27.4.2017 1:38:42


NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN DE000CM5QLP1 Poměr 0,01
RIC DECM5QLP.EW Poslední obchodní den 30.12.2099
WKN CM5QLP Realizační cena 943,87 USD
Typ warrantu Call Break-even hranice 6 360,91 USD
Styl warrantu Časová hodnota 42,03 EUR
Emitent COMMERZBANK Páka -
Splatnost - Vnitřní hodnota 0,00 EUR
Poslední obchod - Spread abs. 0,01 EUR
Datum posledního obchodu 24.1.2013 11:55 Spread (%) 0,05 %
Páka -
Omega - efektivní páka -
Podkladové aktivum
Název NASDAQ 100
Typ Index
ISIN US6311011026
WKN A0AE1X
Poslední obchod/hodnota -
Datum posledního obchodu/hodnoty -
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP