Hledat ve warrantech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Anglo12,1012,70-2,49
Barclays2,302,40-2,47
BHP13,5013,95-1,28
BP4,704,80-0,17
GSK14,6214,991,23
HSBC6,726,78-0,34
Lloyds,61,63-1,64
M&S3,153,430,00
STOCK1,721,850,56
Tesco2,162,200,53
9.12.2016 19:15:00
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,011027,0320-0,12
CZK/USD25,578025,61000,01
USD/EUR1,05591,05620,00
JPY/USD115,2800115,38000,00
USD/GBP1,25731,25760,00
HUF/EUR314,6371315,12780,02
PLN/EUR4,44464,45970,00
Zpožděná data
10.12.2016 3:01:09


NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN DE000CM5QLP1 Poměr 0,01
RIC DECM5QLP.EW Poslední obchodní den 30.12.2099
WKN CM5QLP Realizační cena 948,07 USD
Typ warrantu Call Break-even hranice 4 898,19 USD
Styl warrantu Časová hodnota 37,41 EUR
Emitent COMMERZBANK Páka -
Splatnost - Vnitřní hodnota 0,00 EUR
Poslední obchod - Spread abs. 0,01 EUR
Datum posledního obchodu 24.1.2013 11:55 Spread (%) 0,05 %
Páka -
Omega - efektivní páka -
Podkladové aktivum
Název NASDAQ 100
Typ Index
ISIN US6311011026
WKN A0AE1X
Poslední obchod/hodnota -
Datum posledního obchodu/hodnoty -
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP