Hledat ve warrantech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Anglo13,4513,46-1,79
Barclays2,372,37-0,42
BHP13,9413,95-1,38
BP4,464,46-0,54
GSK16,3916,401,39
HSBC7,077,080,38
Lloyds,67,67-0,58
M&S3,253,26-1,36
STOCK1,781,78-1,11
Tesco1,961,96-0,53
17.2.2017 18:38:19
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,007127,03710,00
CZK/USD25,433525,48350,00
USD/EUR1,06061,0611-0,06
JPY/USD112,8500112,90000,05
USD/GBP1,24081,2413-0,01
HUF/EUR307,8710308,4405-0,06
PLN/EUR4,33024,3328-0,06
Zpožděná data
19.2.2017 22:32:07


NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN DE000CM5QLP1 Poměr 0,01
RIC DECM5QLP.EW Poslední obchodní den 30.12.2099
WKN CM5QLP Realizační cena 943,35 USD
Typ warrantu Call Break-even hranice -
Styl warrantu Časová hodnota 41,09 EUR
Emitent COMMERZBANK Páka -
Splatnost - Vnitřní hodnota 0,00 EUR
Poslední obchod - Spread abs. 0,01 EUR
Datum posledního obchodu 24.1.2013 11:55 Spread (%) 0,05 %
Páka -
Omega - efektivní páka -
Podkladové aktivum
Název NASDAQ 100
Typ Index
ISIN US6311011026
WKN A0AE1X
Poslední obchod/hodnota -
Datum posledního obchodu/hodnoty -
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP