Hledat ve warrantech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Anglo12,8912,90-0,96
Barclays2,272,27-0,39
BHP14,4014,41-0,45
BP4,984,98-0,16
GSK15,4615,47-0,42
HSBC6,786,79-0,13
Lloyds,65,650,43
M&S3,373,37-1,78
STOCK1,781,79-0,28
Tesco1,981,98-2,12
20.1.2017 18:37:54
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,010127,04010,01
CZK/USD25,229225,27920,00
USD/EUR1,06911,07130,00
JPY/USD114,6000114,65000,03
USD/GBP1,23781,23820,03
HUF/EUR308,8532309,89410,00
PLN/EUR4,36434,37350,00
Zpožděná data
21.1.2017 1:39:00


NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN DE000CM5QLP1 Poměr 0,01
RIC DECM5QLP.EW Poslední obchodní den 30.12.2099
WKN CM5QLP Realizační cena 948,82 USD
Typ warrantu Call Break-even hranice 5 933,77 USD
Styl warrantu Časová hodnota 38,70 EUR
Emitent COMMERZBANK Páka -
Splatnost - Vnitřní hodnota 0,00 EUR
Poslední obchod - Spread abs. 0,01 EUR
Datum posledního obchodu 24.1.2013 11:55 Spread (%) 0,05 %
Páka -
Omega - efektivní páka -
Podkladové aktivum
Název NASDAQ 100
Typ Index
ISIN US6311011026
WKN A0AE1X
Poslední obchod/hodnota -
Datum posledního obchodu/hodnoty -
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP