Hledat ve warrantech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Anglo12,5212,53-0,08
Barclays2,262,260,79
BHP12,5412,54-0,12
BP4,524,52-1,02
GSK16,6616,66-0,57
HSBC6,506,500,45
Lloyds,68,68-0,09
M&S3,323,32-1,66
STOCK1,821,82-0,27
Tesco1,891,89-0,20
24.3.2017 13:05:00
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,004327,0343-0,01
CZK/USD24,983025,0330-0,22
USD/EUR1,08031,08060,26
JPY/USD110,9600110,9900-0,20
USD/GBP1,24941,2497-0,10
HUF/EUR309,3622309,88030,15
PLN/EUR4,26534,26900,11
Zpožděná data
24.3.2017 13:05:01


NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN DE000CM5QLP1 Poměr 0,01
RIC DECM5QLP.EW Poslední obchodní den 30.12.2099
WKN CM5QLP Realizační cena 943,06 USD
Typ warrantu Call Break-even hranice 5 370,71 USD
Styl warrantu Časová hodnota 41,05 EUR
Emitent COMMERZBANK Páka -
Splatnost - Vnitřní hodnota 0,00 EUR
Poslední obchod - Spread abs. 0,01 EUR
Datum posledního obchodu 24.1.2013 11:55 Spread (%) 0,05 %
Páka -
Omega - efektivní páka -
Podkladové aktivum
Název NASDAQ 100
Typ Index
ISIN US6311011026
WKN A0AE1X
Poslední obchod/hodnota -
Datum posledního obchodu/hodnoty -
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP