Patria Forex
NázevNákupProdej
EUR/CZK26,806526,8551
USD/CZK24,666424,7195
EUR/USD1,086591,08683
GBP/USD1,279071,27935
USD/JPY109,743109,769
USD/CHF0,995500,99575
AUD/USD0,756770,75701
NZD/USD0,701470,70173
USD/CAD1,350361,35063
EUR/GBP0,849370,84964
EUR/JPY119,254119,286
EUR/CHF1,081831,08203
GBP/JPY140,380140,421
GBP/CHF1,273441,27384
GER3012 463,2012 466,40
JPN22518 85418 864
NAS1005 504,205 505,20
SPX5002 373,882 374,38
UK1007 266,807 269,30
US3020 766,5020 768,50
USOil49,16049,210
XAG/USD17,91217,956
XAU/USD1 275,291 275,80
24.4.2017 22:51:29
Zdroj: Patria Forex
Grafy Online

Forex graf
select
select
select
Trend line
select
X


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)