Patria Forex
NázevNákupProdej
EUR/CZK26,430126,4950
USD/CZK23,629823,6868
EUR/USD1,117781,11814
GBP/USD1,280441,28105
USD/JPY111,299111,333
USD/CHF0,974250,97476
AUD/USD0,744430,74486
NZD/USD0,706160,70667
USD/CAD1,344551,34493
EUR/GBP0,872790,87319
EUR/JPY124,413124,468
EUR/CHF1,089181,08962
GBP/JPY142,486142,621
GBP/CHF1,247451,24833
GER3012 600,0012 601,00
JPN22519 69719 706
NAS1005 788,905 789,90
SPX5002 414,632 415,13
UK1007 544,307 545,30
US3021 082,0021 084,00
USOil49,82049,910
XAG/USD17,32517,355
XAU/USD1 266,921 267,48
27.5.2017 22:17:29
Zdroj: Patria Forex
Grafy Online

Forex graf
select
select
select
Trend line
select
X


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)