Patria Forex
NázevNákupProdej
EUR/CZK26,983327,0579
USD/CZK25,547825,6163
EUR/USD1,056241,05649
GBP/USD1,241131,24143
USD/JPY112,186112,211
USD/CHF1,007621,00791
AUD/USD0,768430,76866
NZD/USD0,719100,71931
USD/CAD1,310471,31077
EUR/GBP0,850890,85117
EUR/JPY118,509118,537
EUR/CHF1,064461,06475
GBP/JPY139,251139,291
GBP/CHF1,250771,25114
GER3011 835,0511 836,45
JPN22519 14819 158
NAS1005 341,805 342,80
SPX5002 366,022 366,52
UK1007 265,107 266,40
US3020 802,5020 804,50
USOil54,01554,065
XAG/USD18,35618,414
XAU/USD1 256,341 256,77
27.2.2017 4:02:47
Zdroj: Patria Forex
Grafy Online

Forex graf
select
select
select
Trend line
select
X


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)