Patria Forex
NázevNákupProdej
EUR/CZK27,022827,0306
USD/CZK25,154825,1641
EUR/USD1,074081,07432
GBP/USD1,246511,24676
USD/JPY111,052111,076
USD/CHF0,995070,99531
AUD/USD0,767810,76802
NZD/USD0,701710,70193
USD/CAD1,332841,33306
EUR/GBP0,861540,86180
EUR/JPY119,292119,317
EUR/CHF1,068911,06917
GBP/JPY138,435138,473
GBP/CHF1,240461,24078
GER3012 197,3012 198,19
JPN22519 03819 045
NAS1005 427,905 428,90
SPX5002 357,072 357,57
UK1007 349,207 350,20
US3020 630,5020 632,50
USOil49,38049,430
XAG/USD18,13218,174
XAU/USD1 250,691 251,07
30.3.2017 13:07:38
Zdroj: Patria Forex
Grafy Online

Forex graf
select
select
select
Trend line
select
X


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)