Patria Forex
NázevNákupProdej
EUR/CZK27,016827,0402
USD/CZK25,577825,6152
EUR/USD1,055291,05642
GBP/USD1,257051,25803
USD/JPY115,149115,252
USD/CHF1,016591,01795
AUD/USD0,744550,74531
NZD/USD0,712740,71391
USD/CAD1,316821,31845
EUR/GBP0,839120,84011
EUR/JPY121,608121,791
EUR/CHF1,073061,07461
GBP/JPY144,812145,151
GBP/CHF1,278381,28023
GER3011 232,0011 233,00
JPN22519 21119 221
NAS1004 891,904 892,90
SPX5002 260,072 260,57
UK1006 975,006 976,00
US3019 766,0019 769,00
USOil51,40051,450
XAG/USD16,83816,868
XAU/USD1 159,831 160,86
10.12.2016 2:03:00
Zdroj: Patria Forex
Grafy Online

Forex graf
select
select
select
Trend line
select
X


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)