Patria Forex
NázevNákupProdej
EUR/CZK27,016327,0257
USD/CZK24,099024,1072
EUR/USD1,120921,12116
GBP/USD1,300301,30057
USD/JPY101,629101,653
USD/CHF0,970350,97059
AUD/USD0,766730,76696
NZD/USD0,727210,72745
USD/CAD1,308121,30837
EUR/GBP0,861920,86217
EUR/JPY113,929113,960
EUR/CHF1,087811,08804
GBP/JPY132,158132,197
GBP/CHF1,261871,26218
GER3010 491,3010 492,30
JPN22516 66116 671
NAS1004 866,604 867,60
SPX5002 167,832 168,33
UK1006 925,006 926,00
US3018 321,5018 323,50
USOil47,07947,131
XAG/USD19,10719,150
XAU/USD1 319,771 320,16
29.9.2016 15:41:04
Zdroj: Patria Forex
Grafy Online

Forex graf
select
select
select
Trend line
select
X


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)