Detail horké zprávy
Operátoři následují Telefóniku a ruší datové limity u internetu - Praha 13. března (ČTK) - Velcí tuzemští telekomunikační operátoři následují Telefóniku O2 a ruší u své nabídky připojení k internetu přes ADSL měsíční limity pro stahování a posílání dat. Datové limity přestane od dubna sledovat GTS Novera a
Telekom Austria
. Vyplývá to z dnešních sdělení firem pro ČTK. (ČTK)