Detail horké zprávy

Šéf komunistů Vojtěch Filip včera naznačil, že od Paroubka dostal nabídku míst ve vládě. S tím, ať KSČM vybere své "nestraníky", které by pak mohla oficiálně nominovat sociální demokracie (idnes.cz) (Patria)