Moje portfolio, Moje oblíbené tituly, Moje Patria
Jednoduchá registrace umožní uživateli personalizaci obsahu zobrazovaném na www.patria.cz. Moje Portfolio, Moje oblíbené tituly, Moje Patria naleznete v záhlaví každé stránky našeho portálu.

Moje portfolio Vám umožní vytvořit si jedno nebo i několik cvičných portfolií. Můžete sledovat tituly, které jsou obchodovány v segmentech SPAD a KOBOS pražské burzy, a dále tituly obchodované na trzích v USA, západní Evropě, Polsku nebo Maďarsku. Pamatujte, že i hotovost je investicí a součástí portfolia. Pomocí Vašeho portfolia sledujte zhodnocení své fiktivní (cvičné) investice. Přecenění Vašeho portfolia tržními cenami probíhá jednou denně. Pro klienty Patria Plus / Investor Plus je stránka vylepšena o online přeceňování v průběhu obchodní seance.

Moje oblíbené tituly - vyberte si vlastní favority, tj. oblíbené akciové tituly, měnové kurzy a úrokové sazby, které budete mít pěkně na očích Oblíbené akciové tituly mohou být například ty akcie, které plánujete zařadit do svého portfolia (Moje portfolio).

Moje Patria Vám umožní vytvoření si vlastního pohledu – personalizované stránky - s obsahem informací dle Vašich potřeb. Objekty můžete vybírat do pravého, prostředního a levého sloupce. Stačí pouze označit informace, které potřebujete, a kliknutím na tlačítko Odeslat potvrdit nastavení Vaší osobní stránky „Moje Patria“. Pokaždé, když se poté přihlásíte pod svým uživatelským jménem, se Vám Vaše stránka zobrazí v nastavení, které jste si zvolili. Nastavení stránky lze přitom po přihlášení libovolně měnit.