SMS & E-mail služby
Nemusíte být právě online na internetu, a přesto se k vám všechny zprávy dostanou. Jako doplněk ke zpravodajským sms a e-mailům nabízíme širokou škálu navzájem kombinovatelných možností získání dat z finančních, peněžních, komoditních a devizových trhů také prostřednictvím sms a e-mailu.

Zaregistrujte si zasílání sms s online kurzem na vyžádání, ve stanovený čas, jako závěrečné hodnoty nebo jako alert při překonání definované úrovně. V prvním kroku registrace sms zvolte požadovaný instrument (konkrétní měnový pár, úrokovou sazbu nebo komoditu) v dalším kroku vyberte variantu sms (alert, online cena, závěr). Celý proces můžete opakovat u zvoleného instrumentu pro nastavení různých variant zaslání sms (například jako alert a zároveň jako online cenu na vyžádání apod.). Můžete si vytvořit celý systém sms a e-mailových alertů, kdy budete informováni postupně během dne o "proražení" kurzových úrovní.

V rámci e-mailového servisu můžete e-mailem dostávat všechny analýzy a přehledy, které máme k dispozici (Denní přehledy měn & sazeb, Zprávu o vývoji české koruny, denní technické analýzy, denní kalendář událostí, treasury alerty, Zprávu o komoditách atd.). Získáte tak plnou verzi všech a nebo jen vámi vybraných treasury analýz ihned po jejich vytvoření!