SMS & E-mail služby
Nemusíte být právě online na internetu, a přesto se k vám důležité zprávy z ekonomiky a kapitálových trhů dostanou. Využijte naše e-mailové a sms zpravodajství! Abychom vás mohli dostihnout, potřebujeme, abyste nám poskytli alespoň minimální registrační údaje.

Uživatel registrovaný do volně dostupné verze má možnost zaregistrovat si omezené zasílání e-mailových zpráv z www.patria.cz kategorizovaných do několika základních témat (akcie, měny, sazby, důležité zprávy, sloupky...). V rámci servisu zdarma náš uživatel obdrží stručnou zprávu o události, která nastala.

Uživatel registrovaný do volně dostupné verze rovněž může e-mailem dostávat analýzy a přehledy, které jsou dostupné zdarma (Denní ekonomický přehled, Přehled týdne, Denní přehled zpráv, Měsíční makroekonomický výhled, závěrečné ceny ze segmentu SPAD pražské burzy).

Klienti Investor Plus Patria Plus mají přístup ke všem e-mailovým a sms zpravodajským službám. Mají možnost zaregistrovat si zasílání zpráv kategorizovaných dle témat (akcie, měny, sazby, důležité zprávy, sloupky...) e-mailem a vždy obdrží zprávu v plném znění. SMS zpravodajství - získejte zprávy do vašeho mobilního telefonu - můžete si sami vybrat jaké (důležité, akciové, makroekonomické, měny a sazby).