SMS & E-mail služby
Nemusíte být právě online na internetu, a přesto se k vám všechny zprávy dostanou. Nabízíme širokou škálu navzájem kombinovatelných možností získání dat z akciovýh trhů prostřednictvím sms a e-mailu. Jde o doplněk ke zpravodajským sms a e-mailových zprávám.

Zaregistrujte si zasílání sms s online cenou na vyžádání, ve stanovený čas, jako závěrečné hodnoty nebo jako alert při překonání definované úrovně. V prvním kroku registrace sms zvolte požadovaný instrument (konkrétní akcie nebo index) v dalším kroku vyberte variantu sms (alert, online cena, závěr). Celý proces můžete opakovat u zvoleného titulu pro nastavení různých variant zaslání sms (například jako alert a zároveň jako online cenu na vyžádání apod.). Můžete si vytvořit celý systém sms a e-mailových alertů, kdy budete informováni postupně během dne o "proražení" kurzových úrovní vaší akcie.

V rámci e-mailového servisu můžete e-mailem dostávat všechny analýzy a přehledy, které máme k dispozici (Denní akciové přehledy, fundamentální analýzy SPADových akcií a akcií středoevropského regionu, odvětvové analýzy, technické analýzy, přehledy výsledků, závěrečné ceny ze segmentu SPAD pražské burzy). Získáte tak plnou verzi všech a nebo jen vámi vybraných akciových analýz ihned po jejich vytvoření!