Moje portfolio
Oblíbené tituly
select
NameBest
buy
Best
sell
Change
(%)
ČEZ127312750.47
KB998998.50.66
PKN145.24145.260.37
Msft410.75411-0.24
Nokia12.795-0.51
IBM279.62280.4-0.36
Mercedes-Benz Group AG48.3348.34-0.03
PFE25.6825.690.27
09/06/2026 13:22:01
Indices online
AD index online
select
AD index online
Patria Direct
Patria DirectThings our clients appreciate most: A large and experienced team of professional brokers, customer care support, stable and secure trading platform, unique news and information service. Try our demo account and see for yourself.

Free services: Patria Plus news services, analytical reports, account opening and keeping, submitting and cancelling orders, FX conversions. Moreover, for active traders we also offer free real-time data and Investor Plus services.
 

  • 09/06/2026 11:48:06
iShares MSCI Core Emerging Markets (Budapest)
Last trade Change (%) Change (HUF) Turnover (HUF)
16,882.00 2.36 390.00 67,528
R - Real-Time data can be activated by Patria Plus / Investor Plus clients HERE.

 
Opinions

News iShares MSCI Core Emerging Markets

Media monitoring
Česká manažerská asociace oznámila zahájení 33. ročníku prestižní soutěže MANAŽER ROKU. Až do 30. června 2026 mají manažeři a lídři z celé České republiky možnost přihlásit se nebo být nominováni do této významné soutěže, která oceňuje výjimečné manažerské osobnosti napříč různými odvětvími.
mluvčí 1, -------------------- Schválení Stačí přijetí tzv. kvalifikovanou většinou. mluvčí 2, -------------------- Hlasy různých států mají různou váhu a není potřeba získat souhlas všech států.
Tento týden se finanční svět dočká okamžiku, který mnozí dlouho vyhlíželi a někteří považovali za nemožný. Primární emise SpaceX se kromě Wall Street dostane i do Evropy, kde může cena vystoupat i nad 135 USD.
Daňové kontroly u živnostníků a menších firem dnes vypadají výrazně jinak než ještě před několika lety. Finanční správa stále více pracuje s automatickým vyhodnocováním dat, propojením informací z různých systémů a detailnější analýzou digitálních transakcí.
S Jiřím Koleňákem, CEO NEWTON University Group, o tom, proč diplom sám o sobě přestává stačit, proč skutečné vzdělávání nezačíná u znalostí, ale u postoje a proč se odpovědnost nedá předat, ale jen převzít.
Stavební spoření se v České republice dlouhodobě řadí mezi nejoblíbenější finanční produkty. V posledních letech nicméně došlo k několika zásadním změnám, které výrazně ovlivnily podmínky.
Astrofyzik Avi Loeb z Harvardu opírá svou hypotézu o umělém (mimozemském) původu objektu 'Oumuamua o řadu dalších anomálií. Podle něj se objekt v mnoha ohledech zcela vymykal jakémukoliv tělesu, které lidstvo dosud v naší Sluneční soustavě katalogizovalo.
Společnost OpenAI, známá především díky svému jazykovému modelu ChatGPT, učinila významný krok, když podala žádost o veřejnou nabídku akcií (IPO). I když zatím neoznámila konkrétní datum, její kroky signalizují ambici vstoupit na burzovní trh.