Hledat ve warrantech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Alcoa9,549,55-1,55
Altria63,0463,050,03
Apple112,51112,52-0,32
BoA15,1415,150,39
Boeing131,02131,050,36
Citigroup45,9745,980,20
CETV USA2,312,33-0,43
Coca Cola42,3042,310,62
Exxon82,7182,72-0,41
Facebook128,10128,110,62
Ford11,9411,95-0,54
GE29,7629,770,78
GM31,5831,59-0,66
IBM155,34155,370,89
Microsoft57,2957,300,70
27.9.2016 17:18:01
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,018027,03000,01
CZK/USD24,121024,12600,47
USD/EUR1,12011,1202-0,46
JPY/USD100,3900100,42000,10
USD/GBP1,29821,29840,08
HUF/EUR307,5480307,79840,18
PLN/EUR4,27694,2799-0,38
Zpožděná data
27.9.2016 17:17:57


  • 13.2.2014 9:59:00
Brent Crude Oil Future 12/16 Put Optionsschein 120.00 USD 7.11.2016
Nejlepší nákup (EUR) Nejlepší prodej (EUR) Poslední obchod Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
3,92 3,93 - 1,03 0,04 -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
  • 13.2.2014 9:59:00
Brent Crude Oil Future 12/16 Put Optionsschein 120.00 USD 7.11.2016
Nejlepší nákupNejlepší prodejPoslední
obchod
Změna (EUR)Změna
(%)
Objem (ks)Cena (EUR)Cena (EUR)Objem (ks)
50 0003,923,9350 000-0,041,03
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN DE000GS2VSH0 Poměr 0,20
RIC DEGS2VSH.F Poslední obchodní den 4.11.2016
WKN GS2VSH Realizační cena 119,71 USD
Typ warrantu Put Break-even hranice 38,14 USD
Styl warrantu Americký Časová hodnota 12,69 EUR
Emitent GOLDMAN SACHS Páka -
Splatnost 7.11.2016 Vnitřní hodnota 0,00 EUR
Poslední obchod - Spread abs. 0,01 EUR
Datum posledního obchodu - Spread (%) 0,25 %
Páka -
Omega - efektivní páka -
Podkladové aktivum
Název ICE Brent Crude Rohöl (Brent Crude Oil) 12/2016 Future
Typ Komodita
ISIN PSEUDO042303
WKN
Poslední obchod/hodnota -
Datum posledního obchodu/hodnoty -
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP