Hledat ve warrantech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CETV65,6565,952,58
ČEZ424,50425,00-0,82
E4U97,50100,300,00
ERSTE AT 28,6928,70-0,92
ERSTE774,10775,00-0,88
Fortuna88,1588,700,74
KB886,90887,00-0,01
Kofola377,60381,000,26
MONETA80,6080,700,00
O2 C.R.269,90270,000,00
Pegas781,20787,900,12
Photon7,107,390,00
PLG---
PM13 130,0013 170,00-0,30
STOCK54,8055,701,00
TMR650,00699,500,00
UNI181,65182,000,41
VIG602,00605,00-1,29
16.1.2017 11:41:01
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR26,996027,05600,00
CZK/USD25,486025,53600,28
USD/EUR1,05911,0592-0,28
JPY/USD114,2100114,2400-0,79
USD/GBP1,20401,2044-0,03
HUF/EUR307,1000307,6000-0,16
PLN/EUR4,37684,3786-0,03
Zpožděná data
16.1.2017 11:36:01


NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN DE000CM5QLP1 Poměr 0,01
RIC DECM5QLP.EW Poslední obchodní den 30.12.2099
WKN CM5QLP Realizační cena 948,31 USD
Typ warrantu Call Break-even hranice 5 929,71 USD
Styl warrantu Časová hodnota 38,65 EUR
Emitent COMMERZBANK Páka -
Splatnost - Vnitřní hodnota 0,00 EUR
Poslední obchod - Spread abs. 0,01 EUR
Datum posledního obchodu 24.1.2013 11:55 Spread (%) 0,05 %
Páka -
Omega - efektivní páka -
Podkladové aktivum
Název NASDAQ 100
Typ Index
ISIN US6311011026
WKN A0AE1X
Poslední obchod/hodnota -
Datum posledního obchodu/hodnoty -
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP