Hledat ve warrantech
Akcie online
NázevZávěr k
2.12.2016
Změna
(%)
CETV65,10-1,96
ČEZ414,40-0,14
E4U100,00-1,48
ERSTE AT 26,37-1,09
ERSTE712,40-1,29
Fortuna87,901,56
KB873,103,08
Kofola384,00-0,26
MONETA83,500,18
O2 C.R.234,70-0,13
Pegas790,001,28
Photon7,4911,79
PLG207,500,19
PM12 631,00-1,23
STOCK53,70-1,10
TMR660,000,00
UNI181,15-1,12
VIG524,00-0,19
2.12.2016 17:45:00
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,005027,0840-0,04
CZK/USD25,295025,42000,00
USD/EUR1,06601,06700,02
JPY/USD113,4700113,52000,00
USD/GBP1,27321,27360,00
HUF/EUR312,5192313,71930,02
PLN/EUR4,47614,48760,02
Zpožděná data
3.12.2016 12:27:02


  • 4.11.2016
Brent Crude Oil Future 12/16 Put Optionsschein 120.00 USD 7.11.2016
Nejlepší nákup (EUR) Nejlepší prodej (EUR) Závěr k 4.11.2016 Změna (%) Změna (EUR)
3,92 3,93 13,37 0,98 0,13
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
  • 13.2.2014 9:59:00
Brent Crude Oil Future 12/16 Put Optionsschein 120.00 USD 7.11.2016
Nejlepší nákupNejlepší prodejPoslední
obchod
Změna (EUR)Změna
(%)
Objem (ks)Cena (EUR)Cena (EUR)Objem (ks)
50 0003,923,9350 000-0,041,03
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN DE000GS2VSH0 Poměr 0,20
RIC DEGS2VSH.F Poslední obchodní den 4.11.2016
WKN GS2VSH Realizační cena 119,71 USD
Typ warrantu Put Break-even hranice 33,77 USD
Styl warrantu Americký Časová hodnota 13,37 EUR
Emitent GOLDMAN SACHS Páka -
Splatnost 7.11.2016 Vnitřní hodnota 0,00 EUR
Poslední obchod - Spread abs. 0,01 EUR
Datum posledního obchodu - Spread (%) 0,25 %
Páka -
Omega - efektivní páka -
Podkladové aktivum
Název ICE Brent Crude Rohöl (Brent Crude Oil) 12/2016 Future
Typ Komodita
ISIN PSEUDO042303
WKN
Poslední obchod/hodnota -
Datum posledního obchodu/hodnoty -
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP