Hledat ve warrantech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CETV76,0076,202,01
ČEZ440,60440,90-0,14
E4U99,90101,700,00
ERSTE AT 30,5030,51-0,36
ERSTE823,90826,000,24
Fortuna108,55109,100,55
KB949,50950,00-0,39
Kofola399,00400,000,15
MONETA85,2585,300,41
O2 C.R.282,90283,000,64
Pegas820,00821,600,23
Photon6,006,200,00
PLG---
PM13 501,0013 544,000,07
STOCK58,1558,900,94
TMR660,00680,000,74
UNI226,30227,000,40
VIG608,60611,00-0,57
30.3.2017 14:48:01
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,019827,04980,06
CZK/USD25,176525,22650,42
USD/EUR1,07271,0727-0,37
JPY/USD111,3820111,38700,33
USD/GBP1,24491,24550,34
HUF/EUR308,9235309,4391-0,16
PLN/EUR4,22044,2221-0,13
Zpožděná data
30.3.2017 14:42:58


NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN DE000CM5QLP1 Poměr 0,01
RIC DECM5QLP.EW Poslední obchodní den 30.12.2099
WKN CM5QLP Realizační cena 943,07 USD
Typ warrantu Call Break-even hranice 6 307,27 USD
Styl warrantu Časová hodnota 41,62 EUR
Emitent COMMERZBANK Páka -
Splatnost - Vnitřní hodnota 0,00 EUR
Poslední obchod - Spread abs. 0,01 EUR
Datum posledního obchodu 24.1.2013 11:55 Spread (%) 0,05 %
Páka -
Omega - efektivní páka -
Podkladové aktivum
Název NASDAQ 100
Typ Index
ISIN US6311011026
WKN A0AE1X
Poslední obchod/hodnota -
Datum posledního obchodu/hodnoty -
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP