Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Sanofi-Aventis plánuje prodloužení doby závaznosti nabídky převzetí Zentivy

Sanofi-Aventis plánuje prodloužení doby závaznosti nabídky převzetí Zentivy

24.11.2008 9:13
Autor: 

Následuje kompletní znění tiskové zprávy společnosti Sanofi-Aventis:

Sanofi-Aventis Europe oznamuje, že požádala Českou národní banku o prodloužení Doby závaznosti dobrovolné nabídky převzetí společnosti Zentiva N.V., kterou původně uveřejnila dne 11. července 2008, o dvanáct (12) týdnů. Jak uvedeno v Nabídkovém dokumentu Doba závaznosti může být se souhlasem České národní banky prodloužena, pokud bude zapotřebí dodatečný čas ke splnění Podmínek Nabídky.

Jak dříve oznámeno ze strany Sanofi-Aventis Europe byla již získána potřebná povolení spojení ze strany orgánů na ochranu hospodářské soutěže Ruské federace, Ukrajiny a Turecka. Sanofi-Aventis Europe požádala o prodloužení s ohledem na to, že dosud nebylo získáno povolení spojení v Evropské Unii.

Za předpokladu udělení souhlasu s prodloužením Doby závaznosti nabídky převzetí ze strany České národní banky, by Doba závaznosti nabídky převzetí uplynula dne 20. února 2009 (namísto 28. listopadu 2008). Sanofi-Aventis Europe má v úmyslu uveřejnit nejpozději 28. listopadu 2008 prodloužení nabídky převzetí v souladu s příslušnými právními předpisy.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data