Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Nové funkce na portálu Moři financí

Nové funkce na portálu Moři financí

24.05.2012 10:01
Autor: Redakce, Patria.cz

Portál Moře financí (www.more-financi.cz) spustil v květnu zajímavé novinky. Svým uživatelům připravil několik nových funkcí a vylepšení především pro jednodušší vkládání a správu dat. Kromě plně automatizovaného vkládání dat pomocí emailů zasílaných bankou a mobilní verze Moře financí mohou uživatelé v aplikaci vést i stav své hotovosti. Moře financí totiž nyní umožňuje také správu peněz v hotovosti.

Automatické načítání dat přímo z banky – uživatelé mohou načítat data do svého profilu na Moři financí pomocí emailů zasílaných bankou. Tedy úplně automaticky a navíc téměř v reálném čase; záleží samozřejmě na konkrétní bance, jak rychle tyto informace odesílá. Po přihlášení do svého profilu tak uživatelé uvidí nové transakce, které přibyly od jejich poslední návštěvy portálu. Stejně jako u nahrávání elektronických výpisů z účtu, funguje u emailových notifikací z banky automatické rozdělení položek do kategorií. „Hodně si od této možnosti slibujeme. Jednoduché vkládání dat je totiž jeden z nejsilnějších motivů k pravidelnému používání Moře financí,“ říká provozovatel Moře financí Martin Solnička.

Další novinkou je přehled uživatelského profilu po přihlášení. V něm uživatelé vidí zmiňovaný stav peněz v hotovosti, informaci o nových transakcích načtených z banky nebo přehled svých plateb za poslední dny včetně rozdělení způsobu platby na převody, kartou nebo za hotové. Správa hotovosti probíhá díky načítání výběrů z bankomatu, které se následně „rozpouštějí“ pomocí záznamů zadaných standardně v aplikaci nebo nově přes mobilní telefon. „Zajímáme se o to, co uživatele nejvíce trápí a jak jim dokážeme se správou peněz pomoci. Správu hotovosti vnímají jako velkou přidanou hodnotu, protože nevyžaduje téměř žádné úsilí a přináší velmi praktickou informaci,“ uvádí Solnička.

Poslední novinkou je zprovoznění mobilní verze portálu, při zadání adresy www.more-financi.cz na mobilu se automaticky načte. Nové transakce načtené přímo z emailů od banky tak mohou uživatelé zkontrolovat a uložit pomocí mobilního telefonu téměř kdekoliv. Samotná mobilní verze je určena především k rychlému a snadnému zadávání plateb „v terénu“. Útraty je tedy možné zaznamenat hned po provedení, například v restauraci při čekání na zaplacení účtu. Je to taková prodloužená ruka webové aplikace dostupná přes mobilní telefon. Co do obsahu nebo možností grafů by mobilní verze aplikaci suplovat neměla. „Z mobilní verze máme obrovskou radost. Všechny uvedené novinky jsme chystali ke spuštění najednou, protože jsou vzájemně provázané a doplňují se,“ dodává Martin Solnička.


Ukázka mobilní verze Moře financí (www.more-financi.cz)
more financi

 
(komerční sdělení)

Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data