Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

Krátce na téma: Den daňové svobody v roce 2006

26.1.2006 9:46
Autor: David Marek

V letošním roce se snížily daně z mezd i firemních zisků. Konsolidovaná složená daňová kvóta by měla klesnout z loňských 36,1 % na 35,5 %. Co si ale pod tím představit? Snáze uchopitelným měřítkem daňové zátěže pro širokou veřejnost je rozdělení roku na část, kdy pracujeme na zaplacení daní a dobu, kdy už pracujeme jen sami na sebe. I letos přinášíme výpočet dne daňové svobody. Navíc také pohled na to, jak dlouho vyděláváme na spotřebu potravin, zaplacení nákladů na bydlení, nahrazení opotřebovaného výrobního kapitálu či dividendy placené zahraničním investorům.

Analýzu Krátce na téma Den daňové svobody v roce 2006 si klienti Patria Plus mohou stáhnout v sekci Ekonomika Plus -> Analýzy.

Služby Patria Plus jsou včleněny do stránek www.patria.cz a jsou aktivovány až po přihlášení klienta. Pro přehlednost jsou v rámci www.patria.cz označeny zelenou barvou a ikonou P+.

Více informací o dalších službách v rámci Patria Plus naleznete ZDE. Služby Patria Plus můžete otestovat v nezávazném 14denním ZKUŠEBNÍM OBDOBÍ. V tomto období však nemáte přístup k databázím, prognózám a analýzám (k dispozici jsou pouze ukázky). Podrobné informace Vám poskytnou naši pracovníci, kontaktujte help-desk.


Váš názor
  • dane
    26.1.2006 18:15

    proc neplatit dane az do prosince ???? to by se preci CSSD mooooc libilo :-(((((((((((((((((((((((((( oskubat lidi jak kurata,kdyz jsou nesvepravny !!!!!!!!!!!!!
    ppetr
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data