Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
České zdravotnictví: skutečně chceme šetřit?

České zdravotnictví: skutečně chceme šetřit?

25.11.2005 12:51

Český zdravotní systém je uprostřed poněkud chaotické bitvy mezi politiky a největší zdravotní „pojišťovnou“ v zemi. Ve skutečnosti je to ale ještě komplikovanější: Politiky vede „nepolitický“ ministr David Rath a „pojišťovna“ je spíš „přerozdělovna“ peně

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 • Jak jednoduché
  25.11.2005 16:50

  Je to po dlouhé době jasný, stručný, výstižný a klíčový názor na řešení problémů ve zdravotnitví. Bohužel to neodpovídá způsobu myšlení pan ministra, takže na řešení si asi budeme muset počkat.
 • Přerozdělovna( pro 110 miliard ročně)
  25.11.2005 14:02

  Ve které se právě ty penízky ztrácejí ty chytrej...
  Václav Koprníček
 • doktůrek internista drath
  25.11.2005 13:23

  Jednou z velice špatných voleb pařeza byla volba dratha na post ministerský.Totiž pařez si ani neuvědomil co tímto aktem provedl a jakou cestu doktůrek drath nastoupí.Dle mého soudu jde o nemocného člověka, posedlého mocí a ne řízením a vyvedením z krize celého zkorumpovaného zdravotníctví.
  poplatník daní
  • Pokleslý příspěvek
   25.11.2005 16:47

   Nejde o doktůrka, zvolili si ho lékaři již podruhé za svého šéfa a jako odborník je také uznáván, takže to vulgarizující drath svědčí spíše o úrovni "poplatníka daní"
   Černý
   • dráth
    28.11.2005 9:16

    A co syn estébáka a snad i žid?To nemáme doma slušné a vzdělané lidi?
    pro tasovou
   • Jak kteří
    25.11.2005 16:52

    Slušní lékaři spíš rezignovali
    S. Tasová
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data