Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
V Barron’s vyšel nepříznivý investiční článek na CEE region!

V Barron’s vyšel nepříznivý investiční článek na CEE region!

14.11.2005 10:11
Autor: 

Makroekonomický obrázek nových zemí Evropské unie se výrazně pokazil, píše se v článku prestižního časopisu Barron’s. To je něco, co může překvapit nejen několik amerických investorů, kteří považovali CEE region za odpověď Evropy na růst asijských tygrů.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 • Kulfani
  14.11.2005 14:23

  Barron´s ne Barron´s, nějaké žblechty, které mají poškodit středoevropské investory nejsou jaksi na místě. To jen nějací vtipálci opět žertují. Pouze racionální investor a ne kulfan se nechá vystrašit. Nemyslím si že by tento region měl jít ke dnu, naopak.
 • a zase ta Patria
  14.11.2005 10:50

  Patria je stále naladěna na medvědí notu. Furt vydává články o přehřátí trhu. A cílové ceny? ČEZ 850, KB 3890 atd.. Co víc dodat. Snad jen KCP na ně.
  Realista
  • 14.11.2005 12:05

   Taky se mi zdá, že výběr článků na Patrii je, kulantně řečeno, nevyvážený. Co se ale dá čekat od webu, který ani nemůže být nezávislý z důvodu propojení na určité subjekty působící na kapitálovém trhu. Nicméně, jsou to jejich stránky, tak si tady můžou co chtějí.
   THR
  • pozo
   14.11.2005 11:55

   Bláboly ale píší jiní !
   aaa
   • otázkou zůstává co tím, kdo sleduje
    14.11.2005 12:00

    .....že pánové.
    Blak
  • A proč ??
   14.11.2005 10:55

   Proč by na ně měla KCP vletět ?? Jenom za to, že na svém informačním webu zveřejní výtah z textu, který byl publikován v magazínu Barron's ? Nejste Vy jeden ze zástupců toho "stáda", které si neumí připustit byť jen jednu jedinou informaci jdoucí proti Vašemu názoru ?
   Siemens
   • Váš názor byl zrušen
    14.11.2005 13:39

    Váš názor byl zrušen kvůli neodůvodněnému napadání společnosti Patria. Prosíme uživatele o korektní a věcné příspěvky. Pokud máte dojem, že jsme Vás tímto poškodili, napište nám na info@patria.cz
    Realista
    • článek zrušen
     14.11.2005 14:57

     Tak nyní můžou všichni něco říkat o objektivnosti. Stačí napsat holou skutečnost o stálem opakování negativních zpráv, které jsou už třeba 14 dní staré a o různých postojích a je to tu. Asi jsem šlápl někomu na "kuří oko". No nic i toto je přístup. Za pravdu se každý zlobí. Příště raději nějaké ódy.
     Realista
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data