Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Znáte někoho, kdo je odvážný? Dejte nám na něj tip!

Znáte někoho, kdo je odvážný? Dejte nám na něj tip!

19.5.2005 11:23
Autor: 

Hledáme nové hrdiny Oskarova televizního seriálu Dvanáct odvážných.
Nemáme na mysli zrovna vašeho souseda, co vytáhne padesátku Startek denně a hučí do vás, že má zdravý kořínek. Hledáme podnikatele, kteří se nebojí jít za svými sny. Věříme, že nám o nich řeknete právě vy.

V Oskarově produkci vznikly již dvě série dokumentů Dvanáct odvážných, které se na TV Prima setkaly s mohutnou diváckou odezvou - každý díl sledovalo v průměru půl miliónu diváků. To nás přesvědčilo, že má smysl pokračovat a proto se v roce 2006 můžete těšit na další sérii.

Pro třetí pokračování seriálu můžete nominovat své odvážné i vy! Pokud znáte úspěšné podnikatele, kteří si plní své sny a inspirují ostatní, nebuďte skoupí na slovo a dejte nám vědět na webových stránkách Dvanáct odvážných .

Říká se, že “odvážnému štěstí přeje” a hrdinové Dvanácti odvážných o tom ví své. Takový Pavel Blata – výrobce minimotorek - ovládl devadesát procent trhu s minibiky v USA; majitel papírnické manufaktury Petr Řehák dodává luxusní ruční papír britské královně Alžbětě II. a třeba brnění od platnéře Martina Junka můžete vidět v druhém dílu Harryho Pottera.

Tak co, znáte podnikatele, který je odvážný? Dejte nám na něj tip!

(Komerční prezentace)


Váš názor
  • Říkáte odvážný?
    19.5.2005 11:49

    Každý, kdo investuje na českém kapitálovém trhu, kde MM tak rádi a často manipulují, KCP nikdy nic nevyšetří a je pro srandu, vládní ministři si pouštějí hubu na špacír a miliardy trřních hodnot společností lítají sem a tam atd..........
    Logan
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data