Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Komerční banka bojuje o 3100 Kč, bude se prodávat i zítra? Unipetrol nejúspěšnějším titulem dnešního obchodování +2,5 %

Komerční banka bojuje o 3100 Kč, bude se prodávat i zítra? Unipetrol nejúspěšnějším titulem dnešního obchodování +2,5 %

21.4.2005 17:09
Autor: Roman Koděra, Patria Finance

Vcelku poklidné obchodování nevydrželo dokonce dnešní seance poté, co se v poslední čtvrtině akcie Komerční banky propadly pod 3150 Kč a klesaly až k 3120 Kč. Po 0,9 % poklesu, tak chybí jen 20 Kč k tomu, aby akcie bankovního titulu klesly pod 3100 Kč. Dnešním propadem se dostaly pod dlohodobou úroveň, která je poměřována dvousetdenním průměrem závěrečných cen. To by se mohlo popřípadě promítnout v další prodeje, a tak zítra budou akcie Komerční banky jedním z titulů, který bude nutno obezřetně sledovat. Závěr nevyšel ani akciím elektrárenské společnosti ČEZ, když se propadly pod 417 Kč (-0,47 %).

Včerejší ceny o něco málo vylepšil druhý bankovní titul Erste Bank, když se cenou 1177 vyhoupl o 0,34 %. Největší zájem domácích investorů přilákaly akcie Unipetrolu, kde se včerejší souhlas evropské komise „zrafinoval“ v nárůst o 2,5 %. Stabilní výkon předvedly akcie Philip Morris ČR, když se jejich cena udržela nad 17 000 Kč. Bez pohybu, co se kurzu týče, dnes uzavřely akcie Českého Telecomu. K udržení včerejší úrovně indexu PX-D dopomohly také akcie Zentivy, když jejich cena vzrostla o 0,28 %.


Váš názor
 • Váš názor byl zrušen
  21.4.2005 19:16

  Váš názor byl zrušen kvůli neodůvodněnému napadání společnosti Patria. Prosíme uživatele o korektní a věcné příspěvky. Pokud máte dojem, že jsme Vás tímto poškodili, napište nám na info@patria.cz
  Celý
  • Hloupost má stále navrch
   22.4.2005 9:00

   Cituji: !Váš názor byl zrušen reagovat Váš názor byl zrušen kvůli neodůvodněnému napadání společnosti Patria." Doporučuji Patrii navázat úzkouspolupráci s Fidelem Castrem a vyměnit si informace a zkušenosti z účinného provádění cenzury. V dnešní moderní době mi Vaše opatření připadají poněkud bizarní. Pokud se bojíte jiných názorů, pak nevytvářejte pro ně prostor, zrušte možnost uvěřejňovat diskusní příspěvky. Nebo si vytvořte stránku, kde budete diskusovat pouze vy sami.
   dm
  • souhlas
   21.4.2005 19:48

   Moc hezky jste to popsal,sám bych to lépe nesvedl.Jen více takových upřímných názorů.
   jaroslav hezký
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
ČasUdálost
10:00DE - Index podnikatelského klimatu Ifo
10:30UK - HDP, q/q
14:30USA - Objednávky zboží dlouh. spotřeby, m/m
16:00USA - Index spotř. důvěry Mich. university