Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

Devizový trh online? Jedině na Patria Plus !

18.11.2004 13:55
Autor: 

Vážení uživatelé stránek www.patria.cz,
dovolte nám, abychom Vás upozornili na placené služby investičního portálu, které nabízíme pod značkou Patria Plus. V rámci komplexní informační podpory řízení Vašich financí přinášíme exkluzivně na českém internetu například účelově nezkreslená a spolehlivá online data z devizového trhu. Kurzy se automaticky obnovují každých 30 sekund a věrně odrážejí dění na domácím a světovém trhu. V tabulkách se zobrazují časové informace o skutečné poslední kotaci – nikoliv o údaji o posledním obnovení stránky. Patria Plus se tak stává nejen důležitým zdrojem statických informací, ale též strategickým online terminálem.

Tabulka – ukázka terminálu devizového trhu – stav dnes k 13:48 hod.

Služby Patria Plus jsou včleněny do stránek www.patria.cz a jsou aktivovány až po přihlášení klienta. Pro přehlednost jsou v rámci www.patria.cz označeny zelenou barvou a ikonou P+.

Více informací o dalších službách v rámci Patria Plus naleznete ZDE. Služby Patria Plus můžete otestovat v nezávazném 14denním ZKUŠEBNÍM OBDOBÍ. V tomto období však nemáte přístup k databázím, prognózám a analýzám (k dispozici jsou pouze ukázky). Podrobné informace o technice zíkávání dat, maximální garantované době zobrazení aktuálních dat a fungování devizového trhu Vám poskytnou naši pracovníci, kontaktujte help-desk.


Váš názor
 • stejné info,ale zdarma dostanete na:
  18.11.2004 15:13

  http://www.trading.kb.cz/IB/trh/forex/Default.asp
  xox
  • Re: Jedině Patria Plus má NEZKRESLENÉ online kurzy
   18.11.2004 15:18

   Vážený uživateli, NEMÁTE PRAVDU, zmíněné stránky se rozhodně nedají srovnat s tím, co nabízí Patria Plus. Zapomněl jste totiž uvést důležitou poznámku ke kurzům KB (viz Váš odkaz) - citace: "Rádi bychom Vás upozornili, že ceny, které se objeví na obrazovce, jsou takzvané "levely", tzn., že jsou pouze orientační a jsou publikovány s 2 minutovým zpožděním. Pokud se stane, že Vám náš prodejce stanoví cenu jinou, je to pravděpodobně tím, že trh se již dále vyvinul, ale banky ještě nestihly své kotace změnit." Jedině Patria Plus poskytuje skutečné kotace a nikoliv "levely" upravené pro obchodní účely dané instituce!!! Ani Komerční banka nemůže zveřejňovat tržní kotace - zveřejňuje pouze kotace své, tj. nemusí jít o nejlepší nákup a prodej. Skutečný trh může publikovat pro své klienty díky spolupráci s Reuters pouze Patria Online!
   Patria Online
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data