Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

České radiokomunikace na žádost společnosti Bivideon svolají mimořádnou valnou hromadu

27.9.2004 15:34
Autor: 

následuje úplné znění tiskové zprávy Čra
PRAHA (27.září 2004) – Představenstvo společnosti ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE a.s. („ČRa”) obdrželo žádost společnosti Bivideon BV („Bivideon”), akcionáře majícího 94,18% všech akcií ČRa o svolání mimořádné valné hromady ČRa.

Představenstvo projednalo uvedenou žádost a v souladu s požadavky zákona rozhodlo o svolání mimořádné valné hromady, která se bude konat dne 15. října 2004 ve 12:00 hod. v Poděbradech, Na Zálesí 530 . Oficiální oznámení o konání valné hromady bude uveřejněno v souladu se zákonem a stanovami v deníku Hospodářské noviny.

V žádosti Bivideon navrhl následující pořad jednání mimořádné valné hromady:

1. Rozhodnutí schvalující koupi vlastních akcií ze strany Společnosti v souladu s ust. § 161a obch. zák., a to za následujících podmínek:

a. maximální počet kusů akcií, které Společnost odkoupí, bude činit 3.090.007 kusů akcií, tj. 10 % všech akcií vydaných Společností;
b. Společnost nebude smět vlastnit koupené akcie déle než 18 měsíců;
c. minimální cena, kterou Společnost zaplatí za akcie, bude činit 1,- Kč; a
d. maximální cena, kterou Společnost zaplatí za akcie, bude činit 440,- Kč.

2. Vzhledem k vysoké míře přijetí nedávné nabídky převzetí učiněné společností Bivideon, sníženému rozptylu a likviditě akcií Společnosti, ukončení tvorby trhu všemi tvůrci trhu akciemi ČRa v obchodním systému SPAD a vysokým nákladům souvisejícím s udržováním kótace na oficiálních trzích v Praze a Londýně, diskuse o vyřazení z obchodování ČRa v Praze a Londýně, přípravy na následné učinění veřejného návrhu smlouvy dle ust. § 186a obch. zák. za cílovou cenu nepřesahující 440,- Kč za akcii a rozhodnutí o těchto záležitostech; a

3. Rozhodnutí o změně stanov, podle které by podoba akcií Společnosti byla změněna ze zaknihovaných na listinné.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data