Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Wall Street zajímají balíčky a zásilky? ano, ale jedině ty od FedExu

Wall Street zajímají balíčky a zásilky? ano, ale jedině ty od FedExu

17.3.2004 17:37
Autor: 

Dnešní dopoledne na Wall Street dorazila zásilka, která na rozdíl od těch, ve kterých se skrývá výbušnina, měla úplně opačný efekt. Ačkoliv někdy investoři s velkou opatrností otevírají „výsledkové balíčky“ dnes je tomu jinak. Tuto zásilku doručuje největší tzv. „overnight“ přepravce, společnost FedEx. Ta očekává čtvrtletní výsledky 1,15 až 1,25 USD na akcii, a tím překonavá veškerá očekávání trhu, který byl připraven na 1,16 USD.

Radost zavládla na webových stránkách a jak jinak, byly to stránky toho největšího prohlížeče. Řeč je samozřejmě o Yahoo! Inc, jejíž akcie rostou v návaznosti na zvýšené doporučení analytiků Smith Barney, kteří změnili své doporučení z „hold“ na „buy“. Jejich prognózy jen potvrzuje další zvýšené doporučení, tentokrát od First Albany Corp., která podobně jako SB doporučuje akcie k nákupu.

Výrobcům nářadí se také daří a jeden z jejich zástupců, Stanley Works, dnes svým růstem vévodí akciím z indexu z indexu S&P, který prozatím získává 1 procento. Nejlepší výsledek ale zatím patří indexu Nasdaq jehož hodnota roste o 1,49 procenta. Posledním do poroty je index Dow Jones, který navazuje na výkonnost S&P a podobně přidává 1 procento.

Roman Koděra, Patria Direct


Váš názor
  • Re: byly to stránky toho největšího prohlížeče
    17.3.2004 18:19

    A já měl za to, že Yahoo je portál, nebo trochu taky vyhledávač
    Kozina
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
ČasUdálost
14:00HU - Jednání MNB, základní sazba