Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

Patria Direct, a.s. představuje novou verzi obchodního systému umožňujícího obchodování se zahraničními cennými papíry

19.9.2003 11:30
Autor: 

Společnost Patria Direct, a.s. představila na internetové adrese www.patria-direct.cz novou verzi obchodního systému, který umožňuje kromě online obchodování na pražské burze také obchodování na zahraničních burzách v USA a v západní Evropě.

Podle vyjádření Oldřicha Pavlovského, který je předsedou představenstva Patria Direct, a.s., je spuštění nové obchodní platformy reakcí na rostoucí počet zájemců o obchodování zahraničních akcií. „Investoři hledají nové investiční příležitosti především na západoevropských a amerických trzích. Jen za poslední rok vzrostl počet klientů, kteří se rozhodli prostřednictvím naší společnosti Patria Direct vstoupit na zahraniční trhy, o 100% a objem obchodů se zahraničními akciemi v Patria Direct za 2. čtvrtletí letošního roku dosáhl téměř 2,4 mld. Kč.“

Patria Direct, a.s. klade důraz na spolehlivost a kvalitu nabízených služeb

Patria Direct si uvědomuje, že důvěra klientů v obchodníky s cennými papíry byla v Čechách v posledních letech otřesena, a proto klade důraz především na spolehlivost a kvalitu nabízených služeb. Zárukou bezpečně spravovaných investic je mateřská společnost Patria Finance, která působí na kapitálovém trhu již od roku 1994 a která se v roce 2000 stala členem jedné z největších a nejsilnějších finančních skupin v Evropě - KBC Banking and Insurance Group,

Monika Procházková


Váš názor
 • US trhy
  20.9.2003 16:05

  Ve vaší aplikaci je možné obchodovat pouze akcie, které jsou v systému předdefinovány. Pokud hodlám obchodovat jiné akcie, musím použít telefon nebo fax. Toť jediný nedostatek vaší online aplikace. Cena za pokyn je přiměřená, preferuji bezpečnost svěřených prostředků. Klienti, kteří hodlají využít real data z US akciových trhů zdarma mohou navštívit stránky http://data.island.com/ds/data/stockstats/index.jsp?symbol=. Přeci jenom od blombergu jsou data z trhů zdarma o nějakých 20 minut zpožděna.
 • Co ty ceny ?!
  19.9.2003 11:46

  Rok jsem "čekal" až zprovozníte slibovanou možnost obchodování v zahraničí. Nastavené cenu jsou však přehnané.
  Michal
  • Best
   24.9.2003 12:32

   Mnohem lepší je NT Securities za 15 USD pokyn na Ameriku
   mira viking
  • RE:
   19.9.2003 14:42

   Dobré odpoledne. Je nám velmi líto, že jste musel čekat na Internetovou aplikaci umožňující obchodování na zahraničních trzích, ale naším zájmem bylo spustit ji až v okamžiku, kdy si budeme jisti její funkčností a spolehlivostí. Předností naší aplikace je podle našeho názoru především šíře trhů a burz, které můžete přes aplikaci Patria-Direct obchodovat. K Vaší poznámce týkající se poplatkové struktury: - Patria-Direct jako člen skupiny Patria, jednoho ze dvou největších nebankovních obchodníků s akciemi na pražské burze, klade důraz na maximální bezpečnost svěřených klientských prostředků, a proto pro obchodování a správu využívá přední světové banky, jejichž poplatky za poskytované služby jsou vyšší - obchodování v Patrii Direct je podporováno již třemi profesionálními makléři se zkušenostmi z významných českých bank a obchodníků, kteří jsou připraveni reagovat na Vaše dotazy během celého obchodního dne, a to i během obchodování ve Spojených státech. Domníváme se tedy, že mírně vyšší hladina poplatků je plně ospravedlnitelná ve světle námi nabízených služeb. V současné době pracujeme na dalších produktech, které bude možno přes Patria-Direct obchodovat a které tak rozšíří stávající portfolio instrumentů.
   Petr Žabža
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data