Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Patria Finance snižuje doporučení pro ČEZ na

Patria Finance snižuje doporučení pro ČEZ na "držet"

2.3.2006 12:19
Autor: Tomáš Gatěk, Patria Finance

Čistý zisk za 4Q05 dosáhl 4,2 mld. Kč a meziročně vzrostl o 22 %, což je jak nad konsensuálním odhadem o 14 % tak i nad naší předpovědí o 40 %. Čistý zisk za celý rok 2005 dosáhl 17,6 mld. Kč a překročil tak projekce společnosti 16 mld.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
 • Držet pro období 2 měsíců
  2.3.2006 17:18

  pro období delší rozhodně nakupovat !!! Je to po propadáku s doporučením prodat ČTelecom, který M.Stanley zařadil mezi top 10, další úlet Patrie. Jsou naštěstí i jiná doporučení, viz. Sal.Oppenheim 930 Kč, Buy, Erste 893 Buy, Citigroup 1000 Buy, KB 889 Buy, Wood 1020 Buy, Deutsche B. 998 Buy,... Letošní zima byla extrémní a ČEZ bude mít 1.Q rekordní !!!
  Bubu
 • Vidím to následovně-pokud Patria držet tak je třeba okamžitě nakupovat.
  2.3.2006 13:05

  Viz historický přístup k ČEZu u tohoto MM
  Blood
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data