Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

UPC prodlužuje kampaň "Instalace Mistralu zdarma" do 31.října

25.10.2001 9:35
Autor: 

UPC prodlužuje úspěšnou kampaň "Připojení k internetu po kabelovce Mistral bez instalačního poplatku" do 31. října. Noví uživatelé, kteří stihnou uzavřít s UPC smlouvu na připojení Mistral Home (128/96 kb.s-1 za 980 Kč měsíčně), Speed (320/96 kb.s-1 za 1480 Kč měsíčně), Business (192/128 kb.s-1 za 3000 Kč měsíčně) nebo Profi (320/256 kb.s-1 za 6000 Kč měsíčně) do konce října, tak ušetří 1500 Kč za instalační poplatek. Studenti mají zároveň možnost zúčastnit se soutěže "Mám rád internet" a ušetřit první 3 měsíce 50% měsíčního poplatku.

Domácí připojení k internetu rychlejší než v práci? Internet po kabelovce!

U mnohých patří brouzdání po internetu již neodmyslitelně k první ranní kávě nebo čaji po příchodu do zaměstnání. Většina kanceláří je již s současné době připojena pevnými linkami, takže není problém si po ránu přečíst své oblíbené noviny online. Někteří zaměstnavatelé však takovéto zvyky docela neradi vidí a internetový provoz jednotlivých zaměstnanců monitorují. Překvapený pracovník, který o této skutečnosti do té doby nevěděl, pak má co vysvětlovat, proč svou pracovní dobu trávil na stránkách, které měly s jeho pracovní náplní máloco společného.

Surfovat večer doma přes telefonní modem je řešením, ale myšlenka na výši telefonního účtu při pobytu na internetu také na klidu nepřidá, nehledě k pomalé rychlosti připojení.

Pro poměrně velkou část Pražanů však existuje ještě jiná možnost - připojit se k internetu po rozvodech kabelové televize. Připojení po kabelovce je na rozdíl od telefonního připojení většinou tarifikováno měsíčním paušálem, takže se uživatel nemusí při používání stále dívat na hodinky. Internetové sítě po rozvodech kabelové televize taktéž umožňují takzvaný širokopásmový "broadband" přenos dat, což pro uživatele představuje možnost podstatně vyšších rychlostí připojení než přes telefon. Společnost UPC ( www.upc.cz ) poskytuje pro pražské domácnosti dvě takovéto služby - Mistral Home s rychlostí 128 kb.s-1 - cca 4 rychlejší než přes telefon a Mistral Speed s rychlostí 320 kb.s-1 - cca 10 x rychlejší než přes telefon.

Takovéto připojení umožňuje používat doma internet zcela jinak, než byl člověk dosud zvyklý. Lze do sytosti surfovat internetem, číst internetové verze tištěných novin a magazínů, stahovat hudbu z výměnných sítí, hrát s ostatními na internetu online počítačové hry. (Informace o online hraní lze najít například na www.progamers.cz, www.upc.cz ...) To vše za neměnný měsíční paušál.

Michal Šperling, UPC

(placená inzerce)


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data