Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

Banka, na kterou dosáhnete

21.6.2001 10:00
Autor: 

Čas jsou peníze. A právě čas i peníze ušetříte, pokud se rozhodnete pro některou z nových, moderních služeb Komerční banky, které zrychlují, usnadňují a zjednodušují řízení Vašich finančních prostředků. Nevěříte?

Haló, tady Komerční banka
Pokud hledáte způsob, jak spolehlivě kontrolovat účet, sledovat cash-flow a zjednodušit finanční převody, ideální řešení představuje produktový balíček Optimum, určený pro právnické osoby a fyzické osoby - podnikatele.
S balíčkem Optimum získáte nejen běžný korunový účet v Komerční bance, ale i některou z forem přímého bankovnictví a také služební platební kartu. Telefonní bankovnictví Expresní linka KB, Vám umožní provádět běžné bankovní operace čtyřiadvacet hodin denně, po celý rok prostřednictvím telefonu a telefonního bankéře ! Na bezplatnou linku se dovoláte z libovolného místa v České republice, z pevného i mobilního telefonu. Telefonicky můžete svůj účet obsluhovat také ze zahraničí. V rámci jediného hovoru můžete například zjistit zůstatek účtu, zkontrolovat provedené operace, zadat jednorázový příkaz k úhradě, zadat, změnit či zrušit trvalý příkaz včetně inkasa, případně si v bance otevřít termínovaný účet, ale také uzavřít pojištění s Komerční pojišťovnou, případně investovat do Podílových fondů IKS KB.

Když se řekne homebanking
S Komerční bankou pochopitelně můžete komunikovat nejen po telefonu, ale také pomocí modemu a počítače, na který bude bankou nainstalován speciální program, který Vám umožní rychlý, pohodlný a spolehlivý platební styk, kontrolu účtu a řízení likvidity. S homebankingem můžete mimo jiné předávat on-line příkazy k úhradě a inkasu, zjišťovat okamžitý stav účtu, uskutečňovat tuzemský i zahraniční platební styk nebo získávat informace o aktuálních kurzech a vývoji burzy. Moderní softwarové programy, které homebankingové služby Komerční banky využívají, pochopitelně garantují plnou bezpečnost provozu, komunikace s bankou i spravovaných databází.

Pozor, přichází Internet
Další zajímavou novinku pro zákazníky představila Komerční banka letos na jaře. Služba s obchodním názvem mojebanka umožňuje provádět vybrané bankovní operace v on-line režimu s využitím Internetu. Potřebujete počítač s připojením k Internetu, osobní certifikát, přidělený Komerční bankou (můžete o něj požádat na adrese www.mojebanka.cz před uzavřením smlouvy), smlouvu, uzavřenou ve Vaší pobočce a účet budete obsluhovat on-line z libovolného počítače.
Se službou mojebanka není těžké zadat příkaz k úhradě či k inkasu, prohlédnout si zůstatek na účtech, úrokové sazby a povolený debet, zkontrolovat platby, provedené v posledním měsíci, nebo sledovat čerpání denních limitů, stanovených pro aktivní operace. Podobně jako v dalších případech přímého bankovnictví, také se službou mojebanka získáváte přístup k bankovním službám nezávisle na čase a na místě, na kterém se právě nacházíte. Všechno v souladu se standardy elektronického podpisu a v souladu s bezpečnostními standardy, které poskytuje systém SSL (Securew Socket Layer). Navíc ušetříte čas, který byste jinak potřebovali k návštěvě banky a vyplňování platebních příkazů.

Vyhovuje Vám telefon? Nebo upřednostňujete počítač a Internet? S Komerční bankou si můžete vybrat a rozhodnout se pro způsob přímého bankovnictví, který bude nejpohodlnější a který nejlépe využijete. Jednotlivé pochopitelně můžete různě spojovat a kombinovat, získáte tak zajímavé slevy a další, doplňkové výhody.

Další, podrobnější informace ke službám přímého bankovnictví získáte na všech prodejních místech Komerční banky, na bezplatné Infolince 0800 - 111 055 nebo na www.kb.cz.

(placená inzerce)


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data