Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články

Online daňové a účetní poradenství

15.2.2001 9:05
Autor: 

Od prvního února je uživatelům Patria k dispozici daňové poradenství prostřednictvím internetu, které zásadním způsobem mění dosavadní praxi v této oblasti. Jaké konkrétní změny přináší tento produkt do stojatých vod dosavadní komunikace s vaším daňovým poradcem?

„Především chceme zprostředkovat špičkové služby i středním a menším firmám a podnikatelům, kteří potřebují využívat služeb daňového nebo účetního poradce,“ vysvětluje Jiří Majer, předseda představenstva akciové společnosti TACOMA Consulting, která je poskytovatelem poradenství.

TACOMA pomocí systému Vašedaně.cz nabízí know-how více než 110 odborníků – daňových, účetních a právních poradců, jejichž úkolem je zodpovídat zvídavé dotazy registrovaných uživatelů. Aby byl systém připraven zpracovávat denně stovky (dnes) i tisíce (v budoucnu) dotazů, není efektivní, aby dotazy třídili skuteční lidé. Proto jsou otázky automaticky vyhodnoceny a putují ke zpracování nejlepšímu poradci pro daný problém. Nejlepšího poradce přitom vybírá nejen podle zaměření, např. na problematiku leasingu, DPH, neziskového sektoru a desítek dalších, ale také podle dalších parametrů jako je bydliště tazatele, obor podnikání nebo toho, zda již nějaký dotaz do systému zadával a kdo na něj odpovídal.

Po zpracování dotazu odpověď neputuje zpátky klientovi, ale kontrolórovi, který funguje jako pojistka proti lidskému chybování a instance k řešení případných problémů. Pokud přesto zákazník není spokojen, dotaz včetně odpovědi lze pouhým stisknutím tlačítka reklamovat. To, že k reklamacím bude docházet jen výjimečně lze odvodit i z toho, že společnost TACOMA je za své služby právně zopovědná a je pojištěna i pro případ, že by vám jejich doporučení způsobilo nějaké nepříjemnosti.

Takto sofistikované řešení si nyní můžete dovolit za cenu, srovnatelnou s běžnou sazbou „kamenných“ poradců – a sice 599 Kč bez 5% DPH za jeden kompletně zpracovaný dotaz, pokud vám odpověď stačí do 48 hodin. Pokud chcete rychlejší verzi do 12 hodin, zaplatíte 799 Kč a za expresní tříhodinovou odpověď vydáte 2499 Kč. Jistotu v sebe sama TACOMA opět dokazuje tím, že za každou minutu zpoždění nabízí slevu 1 kredit. Pokud už z podstaty dotazu vyplývá, že odpověď v daném termínu nelze stihnout, domluví zástupce společnosti s klientem konkrétní podmínky, za jakých mohou dotaz reálně zodpovědět. Je pochopitelně na něm, zda tyto podmínky akceptuje.

Obtíže s online platbami jsou elegantně vyřešeny kreditním systémem, který lze nabíjet hned několika způsoby: skrze e-banku, pomocí platebních karet a nakonec bankovním převodem, kde pochopitelně musíme počítat s mírným zpožděním. Vašedaně.cz chytře povzbuzuje v dobíjení vyšším počtem kreditů a nabízí kredity navíc – např. pokud vložíte 20.000 Kč, dostanete o 3.500 kreditů víc, což představuje 5 dotazů zdarma.

Navíc pro vás vasedane.cz nabízejí speciální bonus – každý, kdo se do systému zaregistruje do 19.2.2001, má první dotaz ZDARMA.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data