Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Ve státní správě údajně bují zločin a politici brání vyšetřování

Ve státní správě údajně bují zločin a politici brání vyšetřování

30.5.2006 8:51
Autor: 

Do státní správy údajně pronikl organizovaný zločin, uvedl to včera před poslanci branného výboru Sněmovny Jan Kubice, šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Navíc prý Policejní prezidium, ministerstvo vnitra i premiér Paroubek omezují činnost ÚOOZ a ovlivňují vyšetřování. Paroubek v reakci označil Kubiceho za lháře, prý se spikl s politiky z ODS, aby poškodili ČSSD. V branném výboru nakonec poslanci ČSSD a KSČM prosadili závěr, že se ovlivňování vyšetřování neprokázalo.

Více v dnešním tisku - dostupné v monitoringu médií na Patria.cz ZDE

LN: Policista obviňuje Paroubka
HN: Elitní policista obviňuje špičky ČSSD
MfD: Policista: Politici brání vyšetřování


Váš názor
 • citace z novinek
  30.5.2006 11:47

  “Ministr Bublan zdůraznil, že kriminalisté mají diskreditující údaje na celé politické spektrum, nyní podle něj účelově vytáhli materiály poškozující ČSSD.” (http://www.novinky.cz/domaci/86688-paroubek--jde-o-politicky-gangsterismus_s4hmi.html) ... to by mě teda zajímalo, na co ten Bublan tu policii má, a proč ji socialisté 8 let vedou k tomu, aby sbírala diskreditujíci udaje, místo k tomu, aby chránila slušné občany pred darebáky ...
  Dušan
  • Kdo jinému jámu kopá...
   30.5.2006 12:17

   ... ať si do ní pěkně žuchne. Během služby Standy Grosse se přece taky nic zvláštního nestalo. Jen tu a tam zdrhnul špatně hlídaný recidivista, občas vybouchly na služebně nějaké ty trhaviny, sem tam si nějaký policejní kovboj vystřelil na chodce či cyklistu pohybujícího se na červenou, ale jinak normálka. Jen tak dál. Až nějaký rozpustilý polda dá za účasti několika nečinně přihlížejících policajtů po papuli některému ministrovi, budeme si moci s klidem říci: Během našeho života se v naší zemi nic zvláštního nestalo. Bordel a cochcárna je u nás totiž naprosto normální.
   Jirka
 • Temné spiknutí
  30.5.2006 9:04

  Novináři, podnikatelé, manažeři, zemědělci, lékárníci, zubaři a teď už i policisté ve spiknutí s ODS proti demokracii premiéra Paroubka. Zapomněl jsem na někoho?
  Rik
  • Zapomněl .........
   30.5.2006 13:10

   ......... na hasiče, záchranáře, železničáře, horníky .... a prostý lid v této zemi.
   JSK
  • Škoda
   30.5.2006 10:20

   že se nespiknou taky občani, při volbách.
   Blekota
   • Já se určitě spiknu!
    30.5.2006 12:33

    Mám s tím jen malý problém. Šéfuju si sám a tak nevím, proti kterému ministrovi se vlastně mám spiknout. Být doktor, tak se určitě spiknu proti Rathovi. Jako polda proti Bublanovi. Kdybych byl aspoň zaměstnanec, to bych se mohl spiknout proti Škromachovi. No, co se dá dělat. Spiknu se proti celé sněmovně. Třeba se soudruzi poperou o to, proti komu jsem se vlastně spiknul a s kým. To bude psina!:-)))
    Jirka
  • Na sebe :-)
   30.5.2006 9:32

   No nevím, jak jste přišel na zemědělce, kteří ze vstupu do EU nejvíce získali a mají od roku 1989 nyní největší zisky (když předtím byli rádi, že vládu ODS přežili). Osobně "našim" politikům z ODS a ČSSD nevěřím ani dobrý den. A že pan Kubice "prozřel" na konci května zrovna poslední týden před volbami, když většina jeho nyní zveřejněných zjištění je z března a dubna ? A že zrovna uháněl za Vidímem z ODS ? Je přece jasné, že během týdne (před volbami) se nic neobjasní, ale jen očerní obviněné (bez jakéhokoliv pravomocného rozhodnutí ...). Je to úplně stejná špína jako "únik" odposlechu Topolánka s Dalíkem (o kterém věděla ODS dopředu ...). Čili obě partaje mají na špinavou práci své nádeníky (s kontakty na podsvětí ...), kteří se před volbami jak se patří činí ...
   PaulC
   • To je rozumné
    30.5.2006 11:25

    Máte pravdu, je to hloupé načasování. Mělo se počkat po volbách až bude ustavena vláda podporovaná poslanci ČSSD a KSČ. Dnes skutečně není jistota zda bude pan Kubice za své oznámení po zásluze potrestán :-(
    Rik
    • :-)
     30.5.2006 11:41

     A kdo nejde s námi, jde proti nám, že :-) Nevím, jak Vám, mně ale není známo (Vy to už víte ? :-), jak volby dopadnou. A další volby se budou taky "směřovat" nějakou jinou aférou týden před volbami ? ... (půjde pak po tom všem vůbec ještě někdo volit ? ...). Doporučuji Vám se podívat na historii volebních klání např. v Anglii, jestli tam najdete podobný případ ...
     PaulC
     • Kde jste žil do dneška?
      30.5.2006 11:46

      Proč by měl být poslední týden před volbami nějakou vyjímkou, vždyť socani mají na krku jeden průšvih za druhým, týden co týden, a to už 8 let!
      Petr
      • :-))
       30.5.2006 13:29

       Předpokládám, že svoji občanskou povinnost sojky zpravodajky plníte poctivě od roku 1989 (nebo ještě před ním ? :-) a průšvihy všech partají jste si pečlivě zaevidoval (a že jich bude :-)). Navzdory :-) Vámi uváděné údajně týdenní frekvenci průšvihů ČSSD se dostalo naše hospodářství do nejlepší výkonnosti od roku 1989 (a to zase zajímá mě :-). K Rikovi - předpokládám, že v našem Kocourkově se časem největší političtí "sólokapři" objeví minutu před ukončením předvolební kampaně, aby na ni druhá strana nemohla už reagovat ... Jak jste sám doznal, nejlepší by bylo nechat všechna podezření vyšetřit (od roku 1989 nás zatím všichni premiéři a prezidenti ujišťovali, že moc soudní je nezávislá) a pak dělat závěry.
       PaulC
      • Bez ohledu na frekvenci
       30.5.2006 12:59

       PaulC měl patrně na mysli, že před volbami bychom si to neměli připomínat. Voliče to zbytečně znepokojuje a mohli by v nastalém stresu špatně rozhodnout. Ideální by bylo volby zrušit - potom by se mohli aféry diskutovat v kterémkoli čase, politicky zcela korektně ;-)
       Rik
   • PaulC je
    30.5.2006 10:03

    konečně jeden člověk, který si myslí to, co já. Už jsme dva. Jen bych ještě doplnil, jak bezvadně spolupracují noviny - LN, HN, MfD.
    Honza
    • Naopak,
     30.5.2006 11:39

     mně se zase nelíbí, jak ČSSD, s kmotrem Džordžínem v čele, bezvadně spolupracuje s komunisty i jinými zločinci a když na to někdo upozorní, tak prý je to spiknutí.
     jirka
  • Mafiánský bordelstát
   30.5.2006 9:21

   Já si to myslím už dávno, že žijeme v mafiánském státě, volby jsou jenom trapná šaškárna, řídí to tady jedna velká galerka, ve které jsou zapojeny všechny politické strany a celý státní aparát
   Fred
   • jo
    30.5.2006 9:38

    a nejhorší jsou trpaslíci, ty potvory vám vlezou všude...
    mgns
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data