Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Patria Direct navyšuje základní kapitál a připravuje bázi pro další rozvoj služeb a nabízených produktů

Patria Direct navyšuje základní kapitál a připravuje bázi pro další rozvoj služeb a nabízených produktů

03.08.2006 15:33
Autor: 

Následuje tisková zpráva Patria Direct:
Společnost Patria Direct zvyšuje k 1. srpnu 2006 s pomocí vlastního vkladu základní jmění o částku 57 milionů korun na celkových 150 milionů Kč. Toto navýšení je provedeno zejména za účelem usnadnění budoucí produktové a teritoriální expanze společnosti. V nejbližší době se plánuje zejména rozšíření poskytovaných služeb o obchodování s finančními deriváty.

Společnost Patria Direct se rozhodla zvýšit svůj základní kapitál o částku 57 milionů korun na výsledných 150 milionů. Veškeré nové akcie budou upsány a splaceny společností Patria Finance, pod kterou Patria Direct spadá. Nová výše základního kapitálu nabyla účinnosti zápisem změny do obchodního rejstříku.

„Hlavním důvodem pro toto navýšení je připravit podporu pro další rozvoj služeb a nabízených produktů. Do budoucna plánujeme i rozšíření našeho působení na další trhy EU. V souvislosti s navýšením kapitálu, které proběhlo výhradně peněžitým vkladem společnosti Patria Finance, očekáváme rovněž posílení vnímání společnosti Patria Direct v očích domácích i zahraničních klientů jako kapitálově silného partnera,“ uvedl Oldřich Pavlovský, výkonný ředitel společnosti Patria Direct.

Patria Direct připravuje v nejbližší době rozšíření obchodování zejména o deriváty – kromě futures, které se budou obchodovat na pražské burze, i o další druhy – např. certifikáty, opce a warranty obchodované na trzích v USA a Německu. Zvýšení základního kapitálu společnosti také umožní zvýšit objemy obchodování s cennými papíry na základě půjčky nebo úvěru (margin trading).

Patria Direct se zaměřuje na obchodování s cennými papíry pro privátní klientelu. Společnost je součástí skupiny Patria. Svým klientům poskytuje zejména:

* Obchodování s akciemi, ETF-indexovanými akciemi, investičními certifikáty, českými státními dluhopisy a hypotečními zástavními listy Hypoteční banky
* Měnové konverze a poskytování úvěru na nákup cenných papírů
* Obchodování on-line a prostřednictvím call centra nebo osobního makléře na burzách v ČR, Polsku, Maďarsku, Belgii, Finsku, Francii, Holandsku, Itálii, Německu, Portugalsku, Rakousku, Španělsku, Švýcarsku, Velké Británii a USA
* Informační a poradenský servis

Bližší informace na stránkách Patria Direct nebo na infolince +420 221 424 240.


Váš názor
 • STOP-LOSS
  03.08.2006 15:44

  Vnímat je budu teprve až mi umožněj bez problémů automaticky používat základní pojištění při obchodování s vrtošivými papírky na nabízených trzích - STOP-LOSS. Do té doby jsou s prominutím břídilové. STOP-LOSS potřebuji stanovovat téměř každý den a nechci se uplatit.
  Jiří
  • TA
   03.08.2006 16:04

   ocenil bych (krom STOP, LIMIT a dalších typů pokynů) také nějaký software-aplikaci s grafy a nástroji technické analýzy + např. možnost obchodovat přímo do grafu.
   Honza
   • MARGIN PRES POCITAC
    03.08.2006 18:26

    Take by bylo vhodne, abych 50% marginu ktere mi priznate mohl ovladat sam a primo z pocitace pres Vasi obchodni aplikaci. Nemam zajem obchodovat margin tak jako dosud, tedy s Vasim MM pres telefon a s vysokymi poplatky (desetitisice za lot). Kdyz by jste zapracovali vsechny uvedene pripominky pozadovane mnou i mych predrecniku ktere jsou pri "bezpecnem" obchodovani velmi dulezite, presunul bych k Vam vsechny sve prostredky, takto zustanu stale u jineho obchodnika.
    Imation
Aktuální komentáře

Související komentáře
  Nejčtenější zprávy dne
  Nejčtenější zprávy týdne
  Nejdiskutovanější zprávy týdne
  Kalendář událostí
  Nebyla nalezena žádná data