Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Růst hodnoty společnosti v rukách CFO

Růst hodnoty společnosti v rukách CFO

26.4.2007 12:16
Autor: 

Podpora expanzivního růstu a Tlak na výkonnost a konsolidace core business jsou ústředními tématy letošního ročníku CFO Fora. Ve dnech 17. – 18. května bude zámek Štiřín hostit již podeváté finanční ředitele, top manažery, investory a osobnosti z finanční sféry, jež na svých bedrech nesou zodpovědnost za úspěšné finanční řízení společnosti. Cílem setkání je výměna zkušeností a názorů a samozřejmě diskuse o aktivní roli finančního managementu při zvyšování hodnoty společnosti.

První den fóra zahájí svým vystoupením na téma „Souhra CEO a CFO: akcionář na prvním místě?“ generální ředitel společnosti Microsoft, Michal Čupa, a generální ředitel společnosti ČKD PRAHA HOLDING, Jan Musil. O příkladech transakcí a investorsky zdařilých kousků v České republice a na Slovensku, o private equity, o možnostech jak zpeněžit hodnotu Vaší společnosti prostřednictvím IPO povypráví Alois Míka ze spol. EPIC, Petr Formánek z Patria Finance a Jan Sýkora za Wood & Company.

Dopolední blok uzavře debata uznávaných českých ekonomů Pavla Kohouta z PPF, Viktora Kotlána z České spořitelny a Davida Marka z Patria Finance, kteří zhodnotí ekonomický vývoj a budoucnost vybraných ekonomických sektorů. Celým dopoledním programem Vás jako zkušený moderátor provede Václav Moravec.

Odpoledne se program rozdělí do dvou sekcí, z nichž každá se bude věnovat jednomu klíčovému tématu. V sekci s podtitulem „CFO jako partner majitelů při tvorbě a realizaci růstové strategie“ vystoupí Martin Gebauer, finanční ředitel Orco Property Group; Pavel Tichý, finanční ředitel JITONA; Gary Niederheitmann, CFO Plzeňský prazdroj a na závěr Martin Palička, Finance Director ET NETERA.
V druhé sekci s podtitulem „CFO jako iniciátor změny – od finančního řízení k řízení výkonnosti“ se můžete těšit na Jana Bachuru, finančního ředitele OMV Česká republika; Petra Sosíka, finančního ředitele UNIPETROL; Jaroslava Straku, ekonomického a finančního ředitele RADIOKOMUNIKACE a Pavla Brůnu, CFO Nemocnice na Homolce.

V pestrém večerním programu je perličkou a zároveň patřičnou výzvou hlavní cena večerní soutěže - vyhlídkový let řízený pilotem Michalem Čupou, generálním ředitelem, Microsoft ČR.

Druhý den bude zahájen svižně – během pracovní ranní snídaně bude Mojmír Hampl, vrchní ředitel ČNB odpovídat na všetečné dotazy Václava Moravce na téma: „Národní plán zavedení eura v ČR a jeho ekonomické aspekty“.

Také páteční program nabízí řadu zajímavých osobností tentokráte nejen z ekonomické a finanční sféry. Setkat se s nimi můžete v rámci paralelních diskuzí u kulatých stolů. Naše pozvání přijali Jaromír Drábek, prezident Hospodářské komory ČR; Petr Koblic, generální ředitel Burzy cenných papírů Praha; René Sommer, generální ředitel Kofola; Alan Svoboda, výkonný ředitel pro prodej a obchod ČEZ; Alexandr Vondra, vicepremiér pro evropské záležitosti a David Mansfeld, CEO JNJ Global Business Services. Témata jsou různorodá, nicméně určení směru debat bude v rukách účastníků, v jejich očekávání a následné aktivitě.

Partnery letošního ročníku jsou: APOGEO Tax, a.s., Facility s.r.o., HVB Bank Czech Republic a.s., IBM Česká republika, spol. s r.o., LeasePlan Česká republika,s.r.o., a MICROSOFT s.r.o.
Mediálními partnery jsou: Finance.cz, Ekonom, Finanční management a iHNed.cz

Podrobnější informace o CFO Foru naleznete na stránkách akce: www.topvision.cz/cfo-forum

Na setkání s Vámi se těší:

Petra Aubrechtová
event manager
tel: +420 234 718 741
email: aubrechtova@topvision.cz


Komerční prezentace

Reklama
Nově na Patria.cz - obchodní signály na forexu podle technických indikátorů ADX, Williams R% a klouzavých průměrů!
Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data