Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
     

    Detail - články  
    Reality: Orco a v nižší míře i ECM v porovnání s rakouskými realitními společnostmi relativně podhodnoceny

    Reality: Orco a v nižší míře i ECM v porovnání s rakouskými realitními společnostmi relativně podhodnoceny

    08.01.2008 14:29

    Sektor je očividně pod tlakem od druhého čtvrtletí 2007, kdy se akcie realitních společností obchodovaly s 20% až 60% prémií nad čistou hodnotou aktiv (NAV).

    Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

    Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

    Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


    Váš názor
    • Nekdo neumi cist ?
      09.01.2008 12:43

      No jestli dobre ctu, tak teprve ted je to na NAV 1:1, v lete to bylo prepalene, takze znovu se to jen tak hned zase neprepali, moyna jen zaahreje
      Syndi
      • Re: Nekdo neumi cist ?
        09.01.2008 12:50

        ten někdo budeš ty.. píšou že jsou podhonocené a hluboko pod NAV, a že mají vysoký potenciál..Orcu bych věřil..
        Roman
    • orco spekulace
      08.01.2008 16:23

      cenu dolů vytlačili spekulanti nemám strach že by se akcie nevrátila na NAV, výsledky byly super, fundamnet perfetkni, vlastni odkup akcií, prumer cilovek je 3900, což dává potenciál 90% růstu a ten tu bezesporu je, brzy příjde den kdy se to otočí a bude velká korekce ztráty, kdy se pozavíraj všichni shortaři..
      12:34:23
      • Re: orco spekulace
        08.01.2008 18:46

        :) na cilovky sa nepozeraj ... myslim ze 1:1 NAV sa to tak skoro nevrati ... ale LT by som nemal strach
        loco
    Aktuální komentáře
    01.08.2026
    9:09Víkendář: Nedostatek zaměstnanců není ve skutečnosti hrozbou, ale příležitostí
    31.07.2026
    17:30Co nyní říkají o americkém trhu jeho „skutečné“ valuace?
    15:55Fidelity: Volatilita a pesimismus vytváří příležitosti. Favority jsou měď, uran, hliník i drahé kovy
    14:33Eurozóna na pozitivní vlně, podnikatelský sentiment signalizuje dobrý vstup do třetího kvartálu
    14:08Perly týdne: Vy si bojujte, my vyhrajeme
    14:00Tatry mountain resorts, a.s.: Pololetní zpráva 2025/2026
    12:28Apple hlásí rekordní červnový kvartál. Investory ale zklamal výhled
    12:09Dluhy domácností v ČR u bank v červnu stouply o 26,5 miliard na 2,72 bilionu Kč
    11:36Inflace v eurozóně v červenci vzrostla na 2,9 procenta, uvedl v odhadu Eurostat
    11:24Po depresi mánie. Polovodiče otočily a dnešní pokračování růstu podpoří Amazon  
    10:26AI investor Leopold Aschenbrenner byl po výrazných ztrátách nucen uzavřít všechny své akciové pozice
    8:44Rozbřesk: Tokio už dávno není drahé. Praha už dávno není levná. A Švýcarsko je pořád Švýcarsko
    8:40Microsoft píše historii, Amazon překvapil cloudem a Apple zklamal službami  
    8:26Amazon obhájil miliardové sázky na AI. AWS výrazně zrychlilo a akcie prudce rostou
    8:15Apple výrazně překonal očekávání, investory ale zklamal růst služeb
    6:09Menší trpělivost s Teslou i s umělou inteligencí
    30.07.2026
    16:36PODCAST Traders Talk: Korekce na Wall Street nemusí být u konce. Meta vypadá zajímavě
    16:01Mag7 s valuacemi blízko celému trhu. PE informační šum vysoko
    15:36Americký spotřebitel se ve 2Q rozjel, celá ekonomika však zpomalila  
    14:04Adidas prodával jako nikdy předtím. Investory ale zklamala ziskovost

    Související komentáře
    Nejčtenější zprávy dne
    Nejčtenější zprávy týdne
    Nejdiskutovanější zprávy týdne
    Kalendář událostí
    Nebyla nalezena žádná data