Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Dnes ve 14:00 hod.: Online rozhovor s generálním ředitelem Unipetrolu Françoisem Vleugelsem !!!

Dnes ve 14:00 hod.: Online rozhovor s generálním ředitelem Unipetrolu Françoisem Vleugelsem !!!

19.05.2008 10:51
Autor: 

Co způsobilo letošní slabé výsledky Unipetrolu? Kdy dojde ke zlepšení? Jaké má vedení společnosti se ziskem plány? Na tyto a další otázky se můžete zeptat přímo generálního ředitele Unipetrolu, Françoise Vleugelse, a to prostřednictvím online rozhovoru na stránkách www.patria.cz!!!

Online rozhovor s generálním ředitelem Unipetrolu Françoisem Vleugelsem bude probíhat v reálném čase přímo na našich webových stránkách, proto se ho budete moci zúčastnit i Vy! Začátek online rozhovoru byl stanoven na pondělí 19. května od 14:00 a bude trvat do 15:00 hodin. Své otázky budou moci registrovaní uživatelé www.patria.cz zadávat na stránkách již 15 minut před začátkem a pak v celém průběhu rozhovoru.

François Vleugels vystudoval analytickou chemii na belgické katolické univerzitě v Lovani. Před příchodem do Unipetrolu působil ve společnostech Eastman Chemical Company, kde zastával funkce generálního manažera, viceprezidenta či generálního ředitele pro oblast Evropy, Blízkého Východu a Afriky, a dále ve společnosti Hexion Specialty Chemicals, kde zastával např. funkci viceprezidenta celosvětového řetězce dodávek a Chief Administrative Officer pro Evropu. V Unipetrolu od dubna 2006 působí jako předseda představenstva a generální ředitel.



Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
03.03.2026
22:21Wall Street i v úterý pod tlakem dění v Íránu  
17:44Dopad AI na sazby a následně na akcie
16:34Stablecoiny jako riziko pro euro? ECB vidí hrozbu importu dolarových podmínek
16:26Warsh má před sebou těžkou zkoušku. Ekonomika i Fed jdou proti jeho vizi  
14:13Fidelity: Tři scénáře pro Írán a jejich makroekonomické a tržní dopady
12:25ON-LINE: Akciový výprodej v Evropě i USA, ropa už nad 84 dolary
12:18Blokáda Hormuzského průlivu: které země utrpí nejvíce?
11:46Hrozba energetické krize dnes drtí akcie i dluhopisy, zlato už se nekupuje  
11:14Tradiční útočiště nefungují. Výnosy dluhopisů rostou, zlato ztrácí lesk  
10:26Primoco UAV dodá bezpilotní letadla španělské civilní stráži Guardia Civil
8:58Rozbřesk: Drahé energie jako nové proinflační riziko pro ČNB
8:51Napětí v Hormuzském průlivu, další růst cen ropy i plynu a futures v červeném  
6:30FX Strategie: Ani válka korunu (zatím) nerozpohybovala, déletrvající konflikt a dražší energie jsou ale rizikem  
02.03.2026
22:03Americké akciové indexy uzavírají v zelené i přes konflikt na Blízkém východě  
17:07Co bude letos akciový trh dělat s americkou ekonomikou
16:44ISM ukázalo slušnou kondici amerického průmyslu, ale také vysoké cenové tlaky
16:00Tatry mountain resorts, a.s.: Výroční zpráva společnosti
15:59PODCAST Týdenní výhled: Začátek týdne diktuje Blízký východ  
15:38ON-LINE: Evropský plyn zdražuje až o 50 procent, americké akcie počáteční ztráty částečně umazaly
14:35Morgan Stanley: Írán optimistický pohled na trhy neohrozí, pokud ropa nevystřelí trvale výš  

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
9:00CZ - HDP, q/q
11:00EMU - CPI, m/m
11:00EMU - Inflace, předběžný odhad, y/y