Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
     

    Detail - články
    ECM navyšuje seniorní bankovní úvěr pro financování City Toweru

    ECM navyšuje seniorní bankovní úvěr pro financování City Toweru

    02.10.2008 9:46
    Autor: 

    Následuje kompletní znění tiskové zprávy společnosti ECM:

    ECM Real Estate Investments A.G. (“ECM”) oznamuje, podpis smlouvy o navýšení seniorního bankovního financování pro projekt CITY Tower o 10,5 milionů EUR na částku 75 milionů EUR.

    Navýšení seniorního bankovního financování od Raiffeisenbank představuje v rámci stávající úvěrové smlouvy novou tranši D se splatností 15 let. Období pro čerpání trvá do konce roku 2009 a splátkové období začíná v lednu 2010.

    “Jsme velice rádi, že jsme podepsali navýšení financování projektu CITY Tower, což dle našeho názoru svědčí o vysoké kvalitě projektu z hlediska celkových finančních a komerčních parametrů, včetně rostoucí úrovně pronájmu kancelářských ploch i úrovně nájemného. Dodatečný seniorní úvěr pokryje financování CITY Toweru za přijatelných obchodních podmínek,” uvedla Jana Žejdlíková, Executive Vice-President, Business Unit Česká republika ECM REI A.G.

    CITY Tower je se svými 109 metry nejvyšší budovou České republiky. Celkem 27 nadzemních a 3 podzemní podlaží nabízí více než 44.000 m2 kancelářských, 490 m2 maloobchodních a 1.100 m2 skladových ploch. Ve 27. patře bude otevřena panoramatická restaurace s úchvatným výhledem na Prahu, která bude přístupná jak nájemcům tak i veřejnosti. V podzemních garážích budovy je k dispozici více než 800 parkovacích míst.


    Váš názor
    Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
    Aktuální komentáře
    12.08.2026
    22:01S&P 500 po klidných inflačních datech posílil  
    17:11Jak to dnes vypadá s americkou výjimečností?
    16:00Braňo Soták: AI implikace z oznámených výsledků CoreWeave  
    14:50Akcie Nebiusu letí nahoru o 16 procent. Firma překonala odhady, poptávka po AI infrastruktuře dál zrychluje
    14:08Co dělají Spojené státy lépe než kdokoliv jiný
    12:18Vestas znovu získává vítr do plachet. Akcie po výsledcích přidávají 19 procent
    11:45UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond, a. s.: Oznámení o uložení projektu rozdělení společnosti formou odštěpení se vznikem nové společnosti
    11:42IEA varuje před hlubším deficitem ropy. Konflikt v Hormuzském průlivu dál omezuje dodávky
    11:39Foxconn těží z AI boomu. Zisk i tržby výrazně překonaly očekávání trhu
    10:04CoreWeave znovu potvrdil sílu AI boomu. Rekordní zakázky poslaly akcie prudce vzhůru
    9:16Rozbřesk: Koruna zpět v prázdninové letargii, ropa i výnosy před americkou inflací rostou
    8:57ČEZ uklidnil obavy z windfall tax, trhy sledují ropu i AI. Večer budeme pozorovat zatmění Slunce  
    5:59Pokles cen elektřiny tady je, přiznává Martin Novák z ČEZ. Ovoce ale začíná přinášet Gas Distribution
    11.08.2026
    21:59Wall Street pokračovala v konsolidaci; probuzení může přinést aktuální CPI  
    17:14Mimořádná levnost i drahost amerických akcií. Vše vysvětluje jedna skrytá proměnná
    15:50Eli Lilly stíhá Novo Nordisk. V Británii získala první povolení pro pilulku na hubnutí mimo USA
    14:31Provozovatel datových center DayOne se chystá na svůj první den na burze v USA
    14:31Umělá inteligence jako budování železnic, období bankrotů i slávy
    14:07Od valuace 98 miliard k až 30 miliardám dolarů. Shein se připravuje na vstup na burzu
    14:02Návrat Intelu nabírá obrátky. Firma si zajistila 20 miliard dolarů na expanzi

    Související komentáře
    Nejčtenější zprávy dne
    Nejčtenější zprávy týdne
    Nejdiskutovanější zprávy týdne
    Kalendář událostí
    ČasUdálost
    14:30USA - CPI, y/y