Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Pražská burza v úvodu mírně poroste, pod tlakem zůstane ČEZ

Pražská burza v úvodu mírně poroste, pod tlakem zůstane ČEZ

17.05.2012 9:02

Uprostřed týdne zakončila pražská burza více méně „na svém“, když tuzemský index PX uzavřel obchodování beze změny. Úvodní řádově jednoprocentní ztrátu v průběhu dne umazal, zobchodován byl v rámci seance nadprůměrný objem.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
  •  
    17.05.2012 9:21

    Co je to za informace ? To si můžete strčit víte kam ..., s takovou informační hodnotou ! Žabaři !
    Peté13
  • co takhle přidat tuto info !
    17.05.2012 9:15

    k 16.5. Morgan Stanley zvýšil doporučení na akcie čez s EW na OW a zvýšil cílovou cenu z 835 na 880 Kč. I důvody jsou zajímavé. Zvažte to! I když se vám to nehodí, je fair zveřejňovat všechny informace
    Mike
    • Re: co takhle přidat tuto info !
      17.05.2012 9:25

      Pro mne existuje jen jeden druh informací, všechny ostatní jsou na dvě věci. Ta jediná je - úmysl všech spekulantů, co s akcií chtějí udělat (podle kapitálové síly, ručení v ptf, MC, shorty, osobní dúvody atd...) tedy pro každého je tato informace absolutně nedosažitelná !!
      Jesse
      •  
        17.05.2012 9:43

        já s vámi souhlasím. Práve proto je můj příspěvek je o holé informaci. myslím si, že je fair ji zveřejnit, kdyby šlo o downgrade už to patria dávno zveřejnila červeně :-) Všichni ví co se na trhu děje. Aktuálně nikdo polské objednávky realizované přes UBS nikdo nepřetlačí .... to ale neznamená, že UBS s nejnižším doporučením na čez nemá oponenty. Konsensus trhu je daleko od názoru UBS, bohužel negeneruje dost objednávek a tak má pravdu jediný osamocený "chytrák"
        Mike
  • A co KITD?
    17.05.2012 9:09

    Včera skončil v USA na 3,99 USD a v after marketu ještě více spadnul, takže cena by měla být cca 80 Kč, což je nové minimum (pokud neberu vážně Váš údaj na stránce https://www.patria.cz/akcie/KITDsp.PR/kitd/online.html, kde píšete 52-týdenní minimum 0,00 :-)
    oh171
Aktuální komentáře
02.06.2026
8:30ČEZ schválil rozdělení firmy. Nevýrobní aktivity půjdou do nové entity
8:27ČEZ, a.s.: Vnitřní informace - Optimalizace vlastnické struktury a governance Skupiny ČEZ
5:57FX Strategie: Rozhodnutí ECB může rozhýbat trhy, koruna dále vyčkává  
01.06.2026
17:06Írán ukončuje jednání s USA a slibuje úplně zablokovat Hormuz. Ropa prudce zdražuje
16:41PODCAST Týdenní výhled: Nvidia cítí příležitost v PC odvětví, obrat na softwaru  
16:25ČEZ, a.s.: Oznámení o výplatě dividendy
15:56ČEZ vyplatí dividendu 42 Kč na akcii. Protinávrh vyšší dividendy neprošel
15:32Pár úvah o dalším komoditním cyklu probíhajícím během AI boomu
15:11Rozpočet v květnu: hluboký deficit a ještě horší výhled
14:20Vládní dotace pro průmysl dosáhly nejvyšší úrovně od finanční krize
14:01Eisman: Jediná věc, která by ospravedlnila valuaci SpaceX
11:42Prezident znovu podpořil euro. Česko má být „u stolu, ne za dveřmi“
11:29Nvidia vyzývá AMD a Intel a s novým superčipem vstupuje na PC trh
11:01Růst průmyslu pokračuje, narušené dodávky už ale zvyšují náklady
10:54V Evropě lehká nervozita, v Americe pokračování optimismu o AI  
9:58Castlelake zvažuje převzetí easyJetu, akcie prudce rostou
9:12První velká akvizice pod Abelovým vedením. Berkshire kupuje developera Taylor Morrison za 6,8 miliardy USD
9:08Rozbřesk: Koruna vyčkává na inflaci a mzdy, nižší ceny ropy a averze k riziku pomáhá euru
8:56Explosia může změnit majitele, ČEZ pořádá Valnou hromadu a Nvidia útočí na trh s PC  
6:09Krugman: Po celním a íránském šoku se znatelně změnila očekávání a sentiment

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
3:30Čína - CPI, y/y
9:00CZ - CPI, y/y
14:30USA - CPI, y/y