Aktualizováno Průmyslový index nákupních manažerů v eurozóně byl revidován mírně vzhůru na 53,2 z 53,0 bodů. Překvapivě výrazného vylepšení se oproti předběžné zprávě dočkal francouzský index - za únor dosáhl nakonec 49,7, zatímco dříve se uvádělo jen 48,5 bodu. Německý index byl mírně revidován na 54,8 z 54,7 bodu.
Zatímco pro Francii revize znamená, že PMI v únoru vzrostl, v Německu naopak klesl z lednových 56,5 bodu. Únorový nárůst indexu registruje dále Nizozemsko, které je na tom s 55,2 body v eurozóně nejlépe, Španělsko (52,5 bodu) a nepatrně také Irsko (52,9 bodu). Naopak pokles se kromě Německa dostavil ještě do Itálie, kde index dosáhl 52,3 bodu, a Rakouska (53 bodů).

I přes revizi klesl také index za celou eurozónu, který v lednu dosahoval 54 bodů. Snížily se indexy produkce a nových objednávek, přestože nadále zůstávají nad neutrální padesátibodovou hranicí, tedy v oblasti expanze. Příznivý je pokračující nárůst objemu nevyřízených zakázek. Tempo produkce zatím není takové, aby tlačilo firmy do výraznějšího navyšování kapacit. Zaměstnanost tak stoupá jen nepatrně.
Průzkum mezi nákupními manažery ukazuje, že eurozóna pokračuje v pozvolném oživení. Příznivá je zpráva o trvajícím nárůstu nových zakázek, svědčící o lepšící se kondici poptávky. Únor přinesl zmírnění rozdílů, které vidíme mezi jednotlivými zástupci eurozóny. Zmenšil se náskok Německa a Rakouska, naopak Francie se Španělskem se přiblížily průměru. Revize hodně vylepšila obrázek o vývoji ve francouzském průmyslu. Jde však stále o jedinou zemi, kde PMI naznačuje pokles průmyslu, což svědčí o přetrvávajících strukturálních problémech.
Revize znamenající mírné vylepšení únorových dat za eurozónu nezmění rozhodování ECB. Ta po inflaci zřejmě ponechá nastavení měnové politiky beze změny a lepší PMI argumentem pro změnu rozhodně není. Dnešní data neměla velký vliv na finanční trhy, eurodolar na ně prakticky nereagoval.