Hledat ve warrantech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CETV71,1071,70-0,70
ČEZ448,10448,50-1,08
E4U98,00100,500,00
ERSTE AT 27,5927,61-0,43
ERSTE746,00747,30-0,61
Fortuna101,10101,90-0,49
KB923,30923,80-0,19
Kofola396,10403,900,76
MONETA86,3586,450,46
O2 C.R.275,00276,000,73
Pegas821,00829,10-0,44
Photon6,126,300,00
PLG---
PM13 271,0013 300,00-0,02
STOCK57,0057,70-1,30
TMR670,00690,000,00
UNI210,50212,400,00
VIG602,30604,40-0,02
28.2.2017 10:48:00
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,007827,03780,01
CZK/USD25,510125,56010,05
USD/EUR1,05791,0584-0,30
JPY/USD112,3750112,42500,11
USD/GBP1,24311,2437-0,30
HUF/EUR307,6400307,84000,04
PLN/EUR4,31724,32020,11
Zpožděná data
28.2.2017 10:42:54


NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN DE000CM5QLP1 Poměr 0,01
RIC DECM5QLP.EW Poslední obchodní den 30.12.2099
WKN CM5QLP Realizační cena 943,25 USD
Typ warrantu Call Break-even hranice 6 279,09 USD
Styl warrantu Časová hodnota 41,40 EUR
Emitent COMMERZBANK Páka -
Splatnost - Vnitřní hodnota 0,00 EUR
Poslední obchod - Spread abs. 0,01 EUR
Datum posledního obchodu 24.1.2013 11:55 Spread (%) 0,05 %
Páka -
Omega - efektivní páka -
Podkladové aktivum
Název NASDAQ 100
Typ Index
ISIN US6311011026
WKN A0AE1X
Poslední obchod/hodnota -
Datum posledního obchodu/hodnoty -
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP