Hledat ve warrantech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Altria72,4872,49-0,10
Apple144,66144,670,71
BoA24,2224,232,54
Boeing183,22183,260,66
Citigroup60,4360,441,67
CETV USA3,653,701,37
Coca Cola43,2043,21-0,18
Exxon81,6881,690,72
Facebook146,67146,680,83
Ford11,4811,490,39
GE29,4729,48-0,27
GM33,9433,950,13
IBM161,06161,070,20
Microsoft67,9567,960,64
25.4.2017 18:15:45
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR26,867226,89720,16
CZK/USD24,546324,5963-0,52
USD/EUR1,09411,09410,68
JPY/USD111,0170111,02101,16
USD/GBP1,28361,28370,37
HUF/EUR311,5056312,02870,10
PLN/EUR4,22414,2292-0,27
Zpožděná data
25.4.2017 18:16:01


NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN DE000CM5QLP1 Poměr 0,01
RIC DECM5QLP.EW Poslední obchodní den 30.12.2099
WKN CM5QLP Realizační cena 943,69 USD
Typ warrantu Call Break-even hranice 5 516,82 USD
Styl warrantu Časová hodnota 41,99 EUR
Emitent COMMERZBANK Páka -
Splatnost - Vnitřní hodnota 0,00 EUR
Poslední obchod - Spread abs. 0,01 EUR
Datum posledního obchodu 24.1.2013 11:55 Spread (%) 0,05 %
Páka -
Omega - efektivní páka -
Podkladové aktivum
Název NASDAQ 100
Typ Index
ISIN US6311011026
WKN A0AE1X
Poslední obchod/hodnota -
Datum posledního obchodu/hodnoty -
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP