Hledat ve warrantech
Akcie online
NázevZávěr k
17.1.2017
Změna
(%)
CETV65,15-0,38
ČEZ421,20-0,54
E4U97,00-1,02
ERSTE AT 28,48-0,78
ERSTE769,00-0,83
Fortuna88,600,23
KB881,10-0,10
Kofola388,300,88
MONETA80,35-0,43
O2 C.R.270,000,22
Pegas781,00-1,96
Photon7,201,41
PLG207,500,19
PM13 300,001,19
STOCK54,750,00
TMR655,000,00
UNI181,00-0,55
VIG604,10-0,61
18.1.2017 8:00:49
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR26,992027,05200,00
CZK/USD25,272825,32280,27
USD/EUR1,06801,0683-0,27
JPY/USD113,3210113,32800,53
USD/GBP1,23261,2327-0,61
HUF/EUR307,4099307,92360,09
PLN/EUR4,36634,3693-0,08
Zpožděná data
18.1.2017 8:40:57


NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
NASDAQ 100 Unlimited Turbo Bull 1000.00 USD
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN DE000CM5QLP1 Poměr 0,01
RIC DECM5QLP.EW Poslední obchodní den 30.12.2099
WKN CM5QLP Realizační cena 948,65 USD
Typ warrantu Call Break-even hranice 5 879,79 USD
Styl warrantu Časová hodnota 38,26 EUR
Emitent COMMERZBANK Páka -
Splatnost - Vnitřní hodnota 0,00 EUR
Poslední obchod - Spread abs. 0,01 EUR
Datum posledního obchodu 24.1.2013 11:55 Spread (%) 0,05 %
Páka -
Omega - efektivní páka -
Podkladové aktivum
Název NASDAQ 100
Typ Index
ISIN US6311011026
WKN A0AE1X
Poslední obchod/hodnota -
Datum posledního obchodu/hodnoty -
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP