Hledat v komentářích
Patria Plus
Patria doporučuje
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět

Akciové zprávy
Deutsche se dotkla dvacetiletého minima. Německo ji nechce zahraňovat.
26.9.2016 16:00
Akcie neměcké Deutsche Bank procházejí ztrátovým obdobím. Analytici připisují poslední propady reakci na sobotní informace magazínu Focus, který uvedl, že německá vláda nehodlá Deutsche Bank zachraňovat.
Maersk se rozdělí na dvě společnosti
22.9.2016 16:54
Největší dánská společnost A. P. Moeller-Maersk se rozdělí. Z jedné její části tak nově vznikne společnost soustředící se na lodní přepravu, z té druhé pak společnost, která se bude zabývat energetickými aktivitami.
Kofola kupuje chorvatského výrobce minerálních vod Studenac
20.9.2016 14:29
Kofola ČeskoSlovensko a chorvatská společnost Podravka podepsaly smlouvu o o prodeji podílu v chorvatském výrobci minerálních vod Studenac. Oznámila to dnes Kofola, která si od tohoto kroku slibuje posílení pozice v jaderské oblasti.
Trh s ETF a pasivně spravovanými fondy se za poslední dekádu zvětšil šestinásobně
19.9.2016 12:00
Studie společnosti S&P Dow Jones Indices, která spravuje dva nejvýznamnější americké akciové indexy S&P 500 a Dow Jones Industrial Average, nepřinesla příliš příznivé zprávy o výkonech aktivně spravovaných akciových fondů.
Deutsche Bank táhne dolů i další evropské banky
16.9.2016 13:00
14 miliard dolarů je částka, o kterou si údajně řekli američtí regulátoři z ministerstva spravedlnosti, aby byla urovnána obvinění z pochybení bankéřů při prodeji hypotečních cenných papírů.
Čtvrtletní rebalance indexů CECE/PX na konci týdne: Váha českých akcií vzroste
14.9.2016 15:33
V regionálním indexu CECE dojde ke změnám. Vzroste zastoupení českých akcií, které si vedly relativně lépe než polské tituly. Váha České republiky v indexu by se měla zvýšit o 4,6 %.