Po internetu: ZDE
Telefonem: +420 221 424 332
E-mailem: info@patria.cz
Faxem: +420 221 424 333
Osobně: Jungmannova 24
110 00 Praha 1
Vyzkoušejte si služby Patria Plus / Investor Plus v nezávazném 14denním zkušebním období

Dvojitý zásah 
BENEFITKLUB 

K licenci na
placené
služby
získejte
dárek v
hodnotě až
19 tisíc korun!

Články a návody 
Komerční partneři 
Česká asociace treasury 

Delll

Fleet Sheet's Final Word
Reference 
"Portál využívám především pro všeobecnou ekonomickou informovanost a aktuální přehled. Sleduji vývoj finanční a ekonomické krize, dopady do kurzů koruny, vývoj inflace, reakce centrálních bank, informace z akciového trhu apod..."

Benefity k licenci na Patria Plus nebo Investor Plus 

benefity Chcete mít přístup k informacím z finančních trhů v reálném čase? Chcete být přehledně, podrobně a rychle informováni o ekonomickém dění? K roční licenci na služby Patria Plus nebo Investor Plus si navíc nyní můžete vybrat jeden z níže uvedených dárků:

Benefity update 07032014 CZ

1. Roční předplatné deníku Hospodářské noviny
Hospodářské noviny denně zasílané na Vaši poštovní adresu. 

2. Digitální záznamník + roční předplatné magazínu Respekt

Digitální diktafon Philips DVT6500 stříbrný 4GB umí nahrát až 1056 hodin záznamu. Lze na něm přehrávat záznamy MP3, WAV. Má barevný LCD displej, USB, MicroSD slot, FM tuner, dálkové ovládání a vestavěný li-pol akumulátor. Magazín Respekt každý týden přináší informace z domácí i zahraniční politiky, ekonomiky a historii, zabývá se společenskými tématy a trendy, sleduje novinky v oblastech vědy a výzkumu, velkou pozornost věnuje kultuře. Dvakrát do roka přináší literární přílohu a Fenomén Technologie.

3. Apple iPad mini Retina display + elektronické předplatné
Nový Apple iPad Mini s nádherným Retina displejem (3,1 milionů pixelů) je nejnovějším zástupcem výrobků firmy Apple této kategorie menších tabletů. Čip A7 s 64bitovou architekturou, Wi-Fi až dvakrát rychlejší než v jakémkoli iPadu předchozí generace. Standardně dodávaná barva stříbrná. Balíček elektronického předplatného vydavatelství Economia obsahuje HN digital, Ekonom pro iPad a iPhone, Respekt digital. Vyzkoušejte aplikaci Patria Online pro iPad! Ke stažení zdarma ZDE.
 
Podmínky získání jakéhokoliv výše uvedeného benefitu:

1. nárok na benefit číslo 1 vzniká objednávkou služeb Patria Plus nebo Investor Plus v hodnotě minimálně 10.000 Kč

2. nárok na benefit číslo 2 vzniká objednávkou služeb Patria Plus nebo Investor Plus v hodnotě minimálně 30.000 Kč

3. nárok na benefit číslo 3 vzniká objednávkou služeb Patria Plus nebo Investor Plus v hodnotě minimálně 54.000 Kč (licence Patria Plus na 2 roky = benefit + sleva)

4. nárok na zvolený benefit vzniká poté, co byla příslušná peněžní částka za placené služby připsána na bankovní účet Patrie 

Výběr benefitu provedete v rámci objednávky placené verze Patria Plus nebo Investor Plus nebo při přechodu ze zkušebního do placeného období. 

Přehled benefitů je ke stažení ZDE (pdf)


Otázky a odpovědi
otazník JAK REGISTROVAT DO PLACENÝCH SLUŽEB?

V pěti snadných krocích:

1. Registrace - v rámci rozšířené registrace si zvolíte uživatelské jméno a heslo pro přístup ke službám Patria Plus nebo Investor Plus a vyplníte fakturační a další uživatelské údaje

2. Aktivace účtu - na Váš e-mail odešleme potvrzení o registraci a aktivační kód, prostřednictvím kterého svou registraci potvrdíte

3. Úhrada - za služby Patria Plus / Investor Plus lze platit několika způsoby

4. Aktivace služeb - jakmile obdržíme platbu, zpřístupníme Vám objednané služby

5. Přihlášení a využívání služeb

Přejít k registraci nebo přihlášení

Zobrazit nejčastější otázky uživatelů (FAQ)