O portálu www.patria.cz
 

 PatriaCZ

Provozovatelem portálu Patria.cz je společnost Patria Finance, a.s. "Patria" byla založena v roce 1994 jako první investiční banka v České republice. Patria je členem skupiny ČSOBKBC Group, která patří mezi největší a nejsilnější finanční skupiny v Evropě. Jediným akcionářem Patrie je Československá obchodní banka, a.s.

Patria Finance, a.s.
Výmolova 353/3
150 27 Praha 5
IČ: 26455064

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 7215.

Společnost Patria Finance, a.s. se sídlem Výmolova 353/3, Radlice, 150 00 Praha 5, Doručovací číslo: 15027, IČO 26455064, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7215 (dále jen „Patria Finance“), je součástí Koncernu ČSOB a je v rámci koncernového uspořádání osobou podřízenou jednotnému vlivu Řídící Osoby.

Další informace o koncernu ČSOB 

 
Kontakt

 

Informace o službách poskytovaných portálem Patria.cz (Patria Plus, Investor Plus, tržní data, povinně zveřejňované informace a další) získáte:

Telefonicky (help-desk v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 hodin):    +420 221 424 332
E-mailem: info@patria.cz
Osobní návštěvou na adrese: Výmolova 353/3, 150 27 Praha 5

Informace o inzerci na www.patria.cz získáte:
Telefonicky (help-desk v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 hodin):    +420 221 424 332
E-mailem: info@patria.cz; nemecek@patria.cz
Osobní návštěvou na adrese: Výmolova 353/3, 150 27 Praha 5

Informace o službách obchodníka s cennými papíry Patria Finance získáte:

Telefonicky (help-desk v pracovních dnech od 9:00 do 17:00 hodin):    +420 221 424 240
E-mailem: patria@patria.cz
Osobní návštěvou na adrese: Výmolova 353/3, 150 27 Praha 5

 

Patria Finance mapa

Patria.cz je investiční portál, který poskytuje aktuální informační zpravodajství, originální data a profesionální poradenství zaměřené na domácí a zahraniční kapitálové trhy. Patria.cz poskytuje pod značkou Patria Plus / Investor Plus exkluzivní placený informační a analytický servis pro firmy a investory s důrazem na podporu klientů Patria Finance. Mezi doplňující placené služby patří Data Export, Web Solution či Analýzy Plus.

 

PatriaCZ 

Volně přístupný obsah


Volně přístupné stránky reprezentují řádově 50 % obsahu investičního portálu Patria.cz. Naleznete zde především ekonomické zpravodajství, data a informace zahrnující makroekonomiku, události na domácích a světových kapitálových trzích.

Stránky pod bezplatnou registrací zpřístupní uživateli specializované služby a informace jako například reálné ceny akciových titulů Burzy cenných papírů Praha, zakládání cvičných akciových portfolií, přístup do diskusního fóra serveru. Vyzkoušejte emailový servis -  doručování zpráv do vaší e-mailové schránky!

Nabídku bezplatných registrovaných služeb naleznete zde.

 

PatriaPlus


Exkluzivní placený obsah


Placený obsah je přístupný po řádné registraci a platbě pod záložkou Patria Plus / Investor Plus. Je určen podnikům i individuálním investorům se zájmem o aktivní správu svých finančních prostředků a nadstandardní produkty a služby. Patria Plus / Investor Plus je koncipována jako cenově dostupný produkt s vysokou přidanou hodnotou, který klientům jednoduše řečeno zefektivňuje práci, šetří peníze a usnadňuje investiční rozhodování a vyjednávání s obchodními partnery a konkurencí.

Patria Plus - komplexní řešení pro podniky: Nabízí finanční řešení pro malé, střední i velké podniky. Specializuje se na podnikové finance a treasury oddělení. Je vítaným pomocníkem při řízení peněžních toků ve společnosti, při oceňování investičních příležitostí a při správě finančních aktiv obecně.

Investor Plus - pro investory: Je pomocníkem při výběru a načasování investice. Službu využijí soukromí i institucionální investoři. Základem Investor Plus je analytický servis, finanční zpravodajství, mobilní služby a online data.

Data Export: Export online dat ve formátu požadovaném uživatelem. Snažíme se tak vyjít vstříc požadavkům našich klientů na personalizovanou dodávku informací určených k dalšímu zpracování.

Corporate Web Solution: Zdroj finančních dat a informací pro internetové a intranetové stránky společností.

Ceny jedné roční licence se pohybují od 5 do 30 tisíc Kč bez DPH – podrobné informace naleznete ZDE.

Servis Patria Plus i Investor Plus si lze vyzkoušet na 14denní zkušební období – zdarma.