O portálu www.patria.cz
 

Provozovatelem portálu Patria.cz je společnost Patria Finance, a.s. "Patria" byla založena v roce 1994 jako první investiční banka v České republice. Patria je členem skupiny ČSOBKBC Group, která patří mezi největší a nejsilnější finanční skupiny v Evropě. Jediným akcionářem Patrie je Československá obchodní banka, a.s.

Patria Finance, a.s.
Jungmannova 745/24
110 00 Praha 1
IČ: 26455064

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 7215.

  

Společnost Patria Finance, a.s. se sídlem Jungmannova 745/24, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČO 26455064, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7215 (dále jen „Patria Finance“), je součástí Koncernu ČSOB a je v rámci koncernového uspořádání osobou podřízenou jednotnému vlivu Řídící Osoby.

Další informace o koncernu ČSOB 

 
Kontakt

 

Informace o službách poskytovaných portálem Patria.cz (Patria Plus, Investor Plus atd.) získáte:

Telefonicky (help-desk v pracovních dnech od 9.00 do 18.00 hodin):    +420 221 424 332
E-mailem: info@patria.cz
Faxem: +420 221 424 333
Osobní návštěvou na adrese: Jungmannova 24, 110 00 Praha 1

Informace o inzerci na www.patria.cz získáte:
Telefonicky (help-desk v pracovních dnech od 9.00 do 18.00 hodin):    +420 221 424 332
E-mailem: info@patria.cz; nemecek@patria.cz
Faxem: +420 221 424 333
Osobní návštěvou na adrese: Jungmannova 24, 110 00 Praha 1

Informace o službách online brokera Patria Finance získáte:
Telefonicky (help-desk v pracovních dnech od 9.00 do 17.00 hodin):    +420 221 424 240
E-mailem: info@patria-direct.cz
Faxem: +420 221 424 179
Osobní návštěvou na adrese: Jungmannova 24, 110 00 Praha 1

Naše vize

www.patria.cz je investiční portál, který poskytuje aktuální informační zpravodajství, originální data a profesionální poradenství zaměřené na domácí a zahraniční kapitálové trhy.

Hlavním cílem investičního portálu je zprostředkovat svým klientům realizaci jejich investičních rozhodnutí (online transakcí) a v neposlední řadě zvýšení znalostí klientů o investičních příležitostech.

www.patria.cz poskytuje pod značkou Patria Plus / Investor Plus exkluzivní placený informační a analytický servis pro firmy a investory. Mezi doplňkové placené služby patří Data Export, Web Solution a Analýzy Plus.


Volně přístupný obsah

Volně přístupné stránky reprezentují 80 % obsahu investičního portálu Patria.cz. Naleznete zde především ekonomické zpravodajství, data a informace zahrnující makroekonomiku, události na domácích a světových kapitálových trzích.

Stránky pod bezplatnou registrací zpřístupní uživateli specializované služby a informace jako například reálné ceny akciových titulů Burzy cenných papírů Praha, zakládání cvičných akciových portfolií nebo vytvoření "vlastních" webových stránek - Moje Patria. Objednejte si také doručování zpráv do vaší e-mailové schránky!

Nabídku bezplatných registrovaných služeb naleznete zde.


Exkluzivní placený obsah


Placený obsah je přístupný po řádné registraci a platbě pod záložkou Patria Plus / Investor Plus. Je určen podnikům i individuálním investorům se zájmem o aktivní správu svých finančních prostředků a nadstandardní produkty a služby. Patria Plus / Investor Plus je koncipována jako cenově dostupný produkt s vysokou přidanou hodnotou, který klientům jednoduše řečeno zefektivňuje práci, šetří peníze a usnadňuje investiční rozhodování a vyjednávání s obchodními partnery a konkurencí.

  • Patria Plus - komplexní řešení pro podniky: Nabízí finanční řešení pro malé, střední i velké podniky. Specializuje se na podnikové finance a treasury oddělení. Je vítaným pomocníkem při řízení peněžních toků ve společnosti, při oceňování investičních příležitostí a při správě finančních aktiv obecně.
  • Investor Plus - pro investory: Je pomocníkem při výběru a načasování investice. Službu využijí soukromí i institucionální investoři. Základem Investor Plus je analytický servis, finanční zpravodajství, mobilní služby a online data.
  • Data Export: Export online dat ve formátu požadovaném uživatelem. Snažíme se tak vyjít vstříc požadavkům našich klientů na personalizovanou dodávku informací určených k dalšímu zpracování.
  • Corporate Web Solution: Zdroj finančních dat a informací pro internetové a intranetové stránky společností.
  • Analýzy Plus: Analýzy na míru ve formátu požadovaném klientem.

Ceny jedné roční licence se pohybují od 5 do 30 tisíc Kč – podrobné informace naleznete ZDE. Nabízené služby je možné objednat na 14denní zkušební období – zdarma.