Náměty
 
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Vážení uživatelé portálu Patria.cz, 

máte konkrétní náměty, požadavky či připomínky, týkající se obsahu a služeb portálu Patria.cz? Společnost Patria Finance, a.s., která je provozovatelem investičního portálu Patria.cz, pracuje kontinuálně na zlepšování a rozšiřování svých služeb. Stránku Náměty pravidelně sledujeme. Kontaktovat nás můžete také emailem, telefonicky (Kontakty) či na našich profilech na sociálních sítích (Facebook, Twitter).

Děkujeme 

Tým Patria.cz

Náměty
 • Zase problémy se spojením?
  21.04.2020 9:25

  Chyba zabezpečeného spojení Při spojení s www.patria.cz nastala chyba. PR_CONNECT_RESET_ERROR Požadovanou stránku nelze zobrazit, protože nelze ověřit autenticitu přijatých dat. Kontaktujte prosím vlastníky webového serveru a informujte je o tomto problému. ...proč se to už třetí den pořád děje???
  exsteel
 • Nefunkční webtrader
  25.03.2020 9:20

  Umím pochopit ledacos, ale proč alespoň nedáte do horkých zpráv nebo na stránku https://webtrader.patria-finance.cz/ nějakou informaci, že máte problémy? Nedá se k Vám dovolat a tak níže uvedená hláška je jen k vzteku: "Omlouváme se, ale došlo k technickým problémům. Zkuste svůj požadavek za několik sekund opakovat. Pokud by problém přetrvával, kontaktujte prosím naše pracovníky na telefonním čísle +420 221 424 240"
  oh171.
  • Re: Nefunkční webtrader
   25.03.2020 10:07

   Dobrý den, Patria Finance registruje aktuálně potíže s přihlášením do obchodní platformy webtrader. Omlouváme se. Intenzivně na odstranění potíží pracujeme. Klienti mohou případně využít podání pokynu telefonicky za shodných podmínek jako online. Omlouváme se a děkujeme za pochopení. Za Patria Finance tým Patria.cz
   Tým Patria.cz
   • a opět a opět....
    31.03.2020 16:30

    Děláte si z nás legraci..že jo?
    exsteel
 • Horké zprávy 7:27
  28.10.2019 10:35

  Chybný odkaz: 404 - File or directory not found. Analytik Patria Finance Martin Cakl k dohodě PPF/CETV: Celkový obsah dohody je v souladu s našimi očekáváními toho, že PPF drží silnou vyjednávací pozici a nemá tedy motivy a nutnost k platně tržní prémie za převzetí CETV - podrobnosti zde
  oh171
 • Horké zprávy
  25.05.2019 8:59

  22:00 Wall Street závěr: DJIA : +0,4 %, S&P 500: +0,2 %, Nasdaq : +0,1 %. ale na mapě je Nasdaq -0,1% :-(
  oh171.
  • Re: Horké zprávy
   27.05.2019 14:03

   Dobrý den, makléř Marek Trúchly v horké zprávě i komentáři uvedl index Nasdaq Composite, který zakončil s +0,1 %. Nasdaq 100 zakončil -0,1 %.
   Tým Patria.cz
 • Usměrnění obsahu fóra Patria.cz
  08.04.2019 11:13

  Vážení uživatelé fóra Patria.cz, s ohledem na velké množství s tématy nesouvisejících a pravidla diskuse nerespektujících příspěvků, které nebylo racionální korigovat jednotlivě, přistoupil tým Patria.cz k plošnému promazání fóra. Krok a zásah vůči některým uživatelům fóra jsme v případě nutnosti, ač neradi, připraveni opakovat. Prosíme Vás v zájmu všech účastníků fóra o kultivovanou diskusi, respektování témat diskusních vláken a témat textů na Patria.cz, k nimž se diskuse vztahuje, vystříhání se osobního napadání mezi uživateli. Pro ostatní témata je k dispozici Obecná diskuse. Odkazujeme na pravidla fóra a prosíme o jejich respektování: https://www.patria.cz/pravidla-diskuse.html. Děkujeme.
  Tým Patria.cz
  • Re: Usměrnění obsahu fóra Patria.cz
   11.10.2019 3:27

   Pravidla fóra - osobní napadání, viz nick LzC. Zřejmě je to jeho koníček, který provozuje v několika diskusích. Vám obsah jeho příspěvků zřejmě nevadí, jinak by z Vaší strany došlo k nějakému zásahu.
   křižák
 •  
  04.03.2019 10:52

  Vážení, jsem nucena Vás opět kontaktovat. Je vidět, že uživatel Lišák s Vámi o mně čile komunikuje - prý ho velmi dobře znáte a ceníte si ho. Bylo mu z Vaší strany sděleno, že si se mnou nevíte rady, rádi byste se mne zbavili, ale problém prý je i v tom, že „Kalka je opravdu jejich klientkou a je docela aktivní.“ (CETV 26.2.2019 22:18). Abyste se mne, svého dlouholetého klienta zbavili, poskytujete tedy uživateli Lišákovi o mně nepravdivé informace, které on potom na diskuzích opakuje. Např. CETV 28.2. 18:31: „předevčírem samozřejmě nic neprodala. Pouze zde předevčírem psala, že den předtím údajně prodala. Kolikátá její odhalená lež už to tady je? Můůůhehehhéé :o)))“, PM 1.3. 14:27 „… často si i vymýšlí v domnění, že si tím získá respekt…“ a mnoho dalších (kopie mám). Takovéto Vaše jednání, nebo jednání některého Vašeho pracovníka, považuji za velmi neprofesionální a neetické, obzvlášť když je možno je lehce srovnat se skutečností… V sumě poplatků za obchodování si platím i tuto diskuzi (její organizování, sledování, dozorování, cenzurování apod.) a cítím se oproti ne-klientům (a mužům!) poškozena. Pokud mi takto naznačujete, že si mám hledat jiného zprostředkovatele obchodů na burze, je mi to nepříjemné, nicméně odejít zatím nehodlám. Se službami Patria Direct jsem byla – od počátku zahájení její činnosti – spokojena. Nejdřív se proto obrátím na ombudsmana ČSOB… P. S. Opravdu považujete obchodování na páku za něco druhořadého a Vaše klienty degradujícího? (PM 1.3.2019 17:00)
  Kalka.
 • Kam se poděl index Dow Jones?
  27.12.2018 15:33

  Dobrý den, opakuji svůj dotaz z 26.7.2018 16:22, který zůstal bez odpovědi: "Tak to vypadá, že z nějakého důvodu i v mapě trhů je vidět jen Nasdaq Composite a Nasdaq 100, ale DJIA už ne. Můžete nám to nějak vysvětlit, prosím? Nebo už Dow Jones Index není světový index? :-)" Doplňuji, že index se neobjevuje ani mezi indexy, ačkoliv ve zprávách jej běžně zmiňujete (viz např. 21.12.2018): https://www.patria.cz/mediamonitoring/4016543/wall-street-futures-klesaji-djia--039-s-p-500--051-nasdaq--066-.html Prosím tedy o vysvětlení. S pozdravem oh171
  oh171
 •  
  19.11.2018 17:40

  Vážení, byla jsem se službami společnosti Patria od počátku zahájení její činnosti vždy velmi spokojena, ale musím vznést důrazný protest vůči jednání některého Vašeho zaměstnance. Uživatel píšící pod nickem Lišák si totiž za své peníze evidentně může obstarávat informace o mých obchodech, tedy o tom, kolik akcií zobchoduji, kolik akcií mi v jednotlivých titulech ještě zbývá, za kolik procent mi Patria půjčuje (margin), o tom, že mám všechny akcie na úvěrovém účtu, kolik je mi let, mé rodinné poměry i prý moje nacionále. Připomínám, že jsem se ve zdejších diskuzích společnosti Patria (Patria-Direct) vždy zastávala jako velmi spolehlivého brokera, kdežto tento bohatý podnikatel si veřejně stěžuje na vysoké poplatky za obchodování u společnosti Patria, snaží se jí odlákat klienty k easyclicku společnosti FIO a diskredituje ji jako společnost, jíž nejsou data klientů svatá. Udělejte si laskavě ve svých řadách pořádek, aby k podobným únikům soukromých informací o klientech již nedocházelo, nebo sdělte, kolik desítek miliónů Kč musí u vás klient investovat, aby si mohl být jist Vaší diskretností.
  Kalka.
  • Vyjádření Patria Finance, a.s.
   20.11.2018 15:11

   Dobrý den, Vážená uživatelko Kalka. Vás i ostatní klienty můžeme ubezpečit, že společnost Patria Finance, a.s. zachovává mlčenlivost o svých klientech, a to samozřejmě včetně provedených obchodů a stavu majetku. Z naší strany rozhodně nedochází k poskytnutí žádných informací třetím osobám. Máte-li prosím nějaké konkrétní informace o Vámi tvrzeném úniku dat, kontaktujte nás prosím na emailu: info@patria.cz. V opačném případě Vás žádáme, abyste neuváděla taková tvrzení ve veřejných diskuzích. Takové jednání by mohlo poškodit dobré jméno naší společnosti. Děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a věříme, že nám ji zachováte i do budoucna.
   Tým Patria.cz
   • Re: Vyjádření Patria Finance, a.s.
    20.11.2018 15:16

    Samozřejmě se s vámi spojím. Doufám, že do té doby neodstraníte veškeré informace, které tu o mně šíří uživatel Lišák. Kopie řady z nich mám.
    Kalka.
 • LinkedIn
  15.11.2018 12:45

  Prosím můžete k článkům přidat odkaz na linkedin, G+můžete smazat, už je mrtvý, ne? Díky David
 • interaktivní graf
  11.09.2018 8:57

  Dobrý den. Ještě zhruba před rokem mi v rámci bezplatné registrace fungoval interaktivní graf https://www.patria.cz/kurzy/CZK/EUR/graf.html využíval jsem ho při nákupu a prodeji EUR na dealingu ČSOB jako informaci o aktuálním kurzu. Proč nyní nefunguje? Pokud je pouze v placené sekci, mohu použít zdarma online nabídku kurzu v OLB od Akcenty a peníze směnit tam... Děkuji za odpověď.
  MN58
  • Re: interaktivní graf
   11.09.2018 9:14

   Dobrý den, grafy přístupné jsou. V některých prohlížečích je však problém s nastavením Flashe (který není automaticky povolen). Podívejte se prosím vlevo vedle příkazového řádku prohlížeče - klikněte na zelené "Patria Online a.s. (CZ)" a zde v nastavení musí být "Flash" nastaven pro Patria.cz na "Allow". Zdravíme Vás.
   Tým Patria.cz
   •  
    11.09.2018 9:46

    Děkuji pěkně, graf funguje. Přeji hezký den.
    MN58
 • Mapa trhu SA
  27.07.2018 15:36

  Opět je mapa trhů SA ze včerejška, ačkoliv JA je aktuální. Kdepak asi soudruzi z NDR udělali chybu? :-)
  oh171
 • Chyba v nastavení
  26.07.2018 16:05

  Na úvodní stránce je vpravo je pod hlavičkou ozubené kolečko "Zobrazit nastavení", kde je možné zobrazit právě 7 instrumentů. např- PX, DAX, kurzy měn, akcie, … Nevím, jak je to dlouho, ale nyní se zobrazuje pouze 6 instrumentů, ačkoliv nastavení neumožňuje vybrat jiný počet než 7. Předpokládám, že je to chyba a prosím o zajištění opravy. Konkrétně nemohu zobrazit DJIA Index. Děkuji.
  oh171
  • Re: Chyba v nastavení
   26.07.2018 16:22

   Tak to vypadá, že z nějakého důvodu i v mapě trhů je vidět jen Nasdaq Composite a Nasdaq 100, ale DJIA už ne. Můžete nám to nějak vysvětlit, prosím? Nebo už Dow Jones Index není světový index? :-)
   oh171
 • VRX
  23.07.2018 15:56

  Proč jsou u těchto akcií Valeant Pharma CA91911K1021 VRX USD data ze 14.7. a ne aktuální ?
  Gordon Gekko
  • Re: VRX
   23.07.2018 16:44

   Dobrý den, tato společnost dokončila k 13.07.18 změnu jména na Bausch Health a nově se obchoduje pod tickerem BHC. Na našich stránkách ji najdete zde: https://www.patria.cz/akcie/4073f8ad-eee6-433c-9c87-7852177cd0d2/bausch-health-rg/online.html S pozdravem, David Jestřabík, Patria.cz
   DJ
 •  
  09.07.2018 15:48

  Žádám o přidání akcie BMG7998G1069 SDRL do portfolia vyhledávání na patria.cz Děkuji.....
  Gordon Gekko
  •  
   09.07.2018 15:55

   Dobrý den, titul je zde: https://www.patria.cz/akcie/1ae38b56-b11e-491f-8f73-a61a155ccbd5/seadrill-rg/online.html Vyhledávání "Seadrill": https://www.patria.cz/others/search.aspx?page=1&condition=seadrill&conditionRegion=All&conditionSection=All&conditionPart=All&conditionGroupBy=Date&conditionGroupDirection=DESC
   Tým Patria.cz
   •  
    23.07.2018 17:27

    Seadrill by mohla být velice zajímavá příležitost...
    qwer
 •  
  07.06.2018 8:33

  Práce s grafem kurzu měn (CZK/EUR) je velmi krkolomná, až otravná. Při volbě období se mi otevře nabídka, která je často rozbalena i mimo zorné pole monitoru, takže musím stránku posouvat, když vyberu období, tak musím zase popojet se stránkou abych našel tlačítko Odeslat a navíc k tomu všemu Interaktivní graf nefunguje, nezobrazuje vůbec nic. Doporučuji těch 13 nabídek srovnat na ploše vedle sebe, čili trvale zobrazovat 13 tlačítek se zkratkami a výběrem jedné z nich rovnou provést pokyn Odeslat (toto tlačítko zrušit). Děkuji.
 •  
  06.06.2018 17:51

  Nerozumiem tej logike pri vašich menových pároch ....uvádzate úplne opačné poradie menových párov ... veď pokiaľ je EUR / USD znamená to, že za jedno EURO dostanem toľko a toľko USD.... vy uvádzate USD/EUR kurz 1,178 .....veď predsa aj človek z lesa vie, že za jeden dolár nekúpim 1.178 eura....ak sa to u vás dá spraviť dajte vedieť :) ... btw toto neni jediný prípad tak by som sa nato na vašom mieste pozrel a napravil :)
  kulčo
  •  
   27.07.2018 16:20

   Je to správně, viz vysvětlení ČNB zde: http://www.cnb.cz/cs/financni_trhy/devizovy_trh/kurzy_devizoveho_trhu/grafy_form.jsp "*Měnové páry jsou uvedeny ve standardním formátu podle zvyklostí na finančních trzích. To znamená, že jako první je uvedena bazická (hlavní) měna. Proto nelze tento formát chápat jako matematické vyjádření množství jednotek první měny za jednotku druhé měny, ale naopak. Protože ČNB stanovuje kurzy devizového trhu jednotně jako počet korun za výše uvedené množství příslušné měny, je tato měna považována za bazickou a je proto uvedena na prvním místě."
   karel304
   •  
    27.07.2018 16:28

    Tj např. teď je kurz EUR/USD nákup 1,1656, kurs EUR/CZK nákup 25,5873...
    karel304