Po internetu: ZDE
Telefonem: +420 221 424 332
E-mailem: info@patria.cz
Faxem: +420 221 424 333
Osobně: Jungmannova 24
110 00 Praha 1
Vyzkoušejte si služby Patria Plus / Investor Plus v nezávazném 14denním zkušebním období

Dvojitý zásah 
BENEFITKLUB 

K licenci na
placené
služby
získejte
atraktivní dárek!

Články a návody 
Komerční partneři 
Česká asociace treasury 

Delll

Fleet Sheet's Final Word
Reference 
"Portál využívám především pro všeobecnou ekonomickou informovanost a aktuální přehled. Sleduji vývoj finanční a ekonomické krize, dopady do kurzů koruny, vývoj inflace, reakce centrálních bank, informace z akciového trhu apod..."

Přehled cen a slev
P1225424.jpg Vážení uživatelé, služba Patria Plus, resp. Investor Plus je koncipována jako cenově dostupný produkt s vysokou přidanou hodnotou, který díky včasným a správným informacím zefektivní finanční řízení, usnadní strategické rozhodování a sníží Vaše náklady. Základní cenová politika je jednoduchá a průhledná, nicméně přinášíme Vám i řadu zajímavých slevových programů, věnujte proto prosím pozornost následujícím řádkům.
Patria Plus
Licence na služby Patria Plus na rok stojí 30 000 Kč (+ DPH). Při objednávce jedné licence na dva roky nebo dvou licencí na rok zaplatíte pouze 54 000 Kč (+ DPH). Uživatelé platformy Patria Direct mají nárok na 50% slevu.
Investor Plus
Roční licence na službu Investor Plus činí 10 000 Kč (+ DPH 21 %). Množstevní slevy při nákupu více licencí (slevu vám vypočte cenový kalkulátor). 50% sleva pro všechny uživatele platformy Patria Direct. Služba ZDARMA pro aktivní uživatele platformy Patria Direct.

Multilicence
Multilicence umožňuje připojení přes (proxy) IP adresu, uživatel je anonymní, připojení je vázané na konkrétní PC stanici. Výhody - možnost připojení místností či celých budov, uživatel se nemusí přihlašovat, výrazně nižší jednotkové náklady! Nelze využívat personalizované služby. Konkrétní ceny dohodou. Více informací na stránce FAQ.
Benefitklub

Ke každé objednávce placených služeb můžete získat hodnotný dárek dle Vašeho výběru. Předplatné titulů Economia nebo zařízení Apple. Kompletní přehled všech benefitů naleznete ZDE.Výpočet ceny
Objednávka služeb
1 rok
název placené službyjednotková cena
bez DPH
počet
licencí
celková
cena
 
Patria Plus na 1 rok30 000 Kč0 Kč?
Investor Plus na 1 rok10 000 Kč0 Kč?
2 roky
Patria Plus na 2 roky54 000 Kč0 Kč 
Objednejte si Patria Plus na dva roky za výhodnější cenu a získejte navíc hodnotný dárek!

Seznam všech benefitů naleznete zde
Volitelné služby
Multilicence (fixní připojení přes IP)od 30 000 Kč 
Data Exportod 15 000 Kč?
Corporate Web Solutionod 30 000 Kč?
Analýzy Plusod 10 000 Kč?
Pro objednávku volitelných služeb nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle +420 221 424 332 nebo e-mailem na info@patria.cz
Placené služby celkem 0 Kč    
Jste uživatelem platformy Patria Direct (50% sleva na jednu licenci )?    
Celková sleva
0 Kč   ?
K úhradě celkem 0 Kč
  DPH 21 % 0 Kč
  včetně DPH 0 Kč
Objednávka benefitu zdarma
?Vyberte benefit  
select


Poznámka: Výběr benefitů je dostupný v závislosti na celkové hodnotě objednávky. Detailní podmínky poskytování benefitů naleznete ZDE.

Výběrem benefitu dává předplatitel souhlas s poskytnutím údajů vydavatelství Economia, a.s. se sídlem Pernerova 47, 186 00 Praha 8, za účelem komunikace a vyřízení objednávky vybraného benefitu.


Otázky a odpovědi
otazník JAK REGISTROVAT DO PLACENÝCH SLUŽEB?

V pěti snadných krocích:

1. Registrace - v rámci rozšířené registrace si zvolíte uživatelské jméno a heslo pro přístup ke službám Patria Plus nebo Investor Plus a vyplníte fakturační a další uživatelské údaje

2. Aktivace účtu - na Váš e-mail odešleme potvrzení o registraci a aktivační kód, prostřednictvím kterého svou registraci potvrdíte

3. Úhrada - za služby Patria Plus / Investor Plus lze platit několika způsoby

4. Aktivace služeb - jakmile obdržíme platbu, zpřístupníme Vám objednané služby

5. Přihlášení a využívání služeb

Přejít k registraci nebo přihlášení

Zobrazit nejčastější otázky uživatelů (FAQ)